Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, hogy ennyire...

Mitől van, hogy ennyire fáradtnak és álmosnak érzem magam? Egész nap csak aludni tudnék.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben nem aludtam túl sokat, állandóan megébredtem éjjel, vagy túl korán felkeltem és nem bírtam visszaaludni. Konkrétan a múlt héten 7 napból 1 nap volt amikor 8 órát végigaludtam, a többi nap alig aludtam 4-5 órát, mert egyszerűen a sok stressztől nem tudtam, annyira kattogott az agyam. Ma meg egyszerűen úgy érzem magam mint akit fejbevertek, egész nap álmos és fáradt vagyok, már aludtam is egy órát, de úgy érzem egész nap csak aludni tudnék. Mondjuk nincs is kedvem máshoz. Hónapok óta küzdök depresszióval meg szorongással, ez igencsak megnehezíti az alvásomat, de most pont az ellenkezőjére fordult. Okozhat ilyen fáradtságot a tartós alváshiány? Vagy valami más lehet az oka? Úgy érzem már teljesen teli vagyok a problémákkal és nem bírom feldolgozni, de már szinte nem érdekel semmi és csak aludni akarok....
2014. szept. 1. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A napi programodba iktass be valamilyen fizikai terhelést, sport, jóga... Vizsgáld felül a táplálkozásod.
2014. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vérszegénység egyik tünetete a fáradékonyság, levertség érzése, illetve a folytonos alvás igénye. Fordulj házi dokihoz sztem.
2014. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

tünete*

Ne haragudj màr en is fáradt vagyok ilyenkor. :)

2014. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!