Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Képtelen...

Mi bajom lehet? Képtelen vagyok a jóra (többi lent)

Figyelt kérdés
Mi bajom lehet? Nem tudok jót tenni, és amikor azt hiszem próbálkozom kiderül, hogy nem is. Mindenki azt mondja mennyire rossz vagyok, mindig kapom a negatív kritikát amit sokszor igazságtalannak érzek. Tudom, hogy nem próbálkozom eléggé, de sok mindenről nem is tehetek. Nem tehetek róla például, hogy ha nem veszek észre embereket nem köszönök nekik. Vagy ha rossz kedvem van nem tudok vidám lenni. Mindig alkalmazkodom másokhoz, hogy úgy viselkedjem ahogy nekik jó, de mégsem elég mert csak kritizálnak. Mit tegyek? Ugye valami nagy baj van velem? :( Segítsetek légyszi, mert nem akarok ennyire szar ember lenni.

2014. szept. 6. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem tehetek róla például, hogy ha nem veszek észre embereket nem köszönök nekik. Vagy ha rossz kedvem van nem tudok vidám lenni."

Ezektől miért lennél rossz ember?

2014. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uff, mintha magamat olvasnám. Szerintem nem velünk van a baj. A környezettel...
2014. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért, mert azt mondják bunkó vagyok, pedig csak nem veszem őket észre, és ennyi erővel ők miért nem köszönnek? Én meg ha utcán vagyok nem a környezetemre figyelek többnyire..
2014. szept. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!