Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Bipoláris...

Mi lehet a bajom? Bipoláris zavar, borderline vagy csak "sima" depresszió?

Figyelt kérdés

Gyakran vannak hőzavaraim, ilyenkor izzadok, mínuszokban is. A borderline személyiségzavar leírása pontosan rám illik, ráadásul vannak depressziós és mániás időszkaim. A depressziós szakban, legszívesebben ki sem kelnék az ágyból, a mániás időszakban viszont ezerrel pörgök, minden egyszerre akarok csinálni, nem lehet lelőni.

Anyukámnak mániás depressziója volt, ha jól tudom ez öröklődhet. Ráadásul a családi hátterem és múltam sem egyszerű, kialakulhat ez ettől?



2014. szept. 8. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosod! Majd ő megmondja. Itt senki sem szakértő, főleg nem így látatlanban.
2014. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is a depresszió már pszichiátriai megbetegedés. Ameddig nincs erről hivatalos szakorvosi véleményed, addig ne jelentsd ki magadról, hogy az vagy.

Az előttem szólóval egyetemben állíthatom, hogy itt senki nem fogja tudni megmondani neked, mi is a valódi problémád vagy nevezhetjük betegségnek is.

Orvosi segítség sokat jelentene ebben a helyzetben illetve a pozitívabb hozzáállás. Ne húzd le magad fölöslegesen mélyre, hogy utána onnan keljen feljönnöd.

2014. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!