Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SÜRGŐS! Azt álmdtam h suliba...

SÜRGŐS! Azt álmdtam h suliba vok és anyu nem jött értem. Többi lent! Jelent valamit az álom vagy csak egy rossz rémálom?

Figyelt kérdés
Fél5-kor felhívtam h hol van és azt mondta h a szomszéd annyának szívátültetése van és a korházba vannak. Aztán nem tom h de otthon voltam és kb7 körül mejöttek anyuék. Jelent valamit ez az álom vagy csak egy rossz rémálom volt és felejtsem el?
2010. jan. 18. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!hát elsősorban ez csak 1 álom volt és nem jelent semmit,de vigyázz,mert lehet h vmi baj lesz a családodban.ez nem mindig van így,pl.én szinte minden nap olyat álmodok h meghal vki a családban,és nem történik semmi.sztem felejtsd el,mindenki álmodik néha-néha rosszat.lehet h vmi rossz filmet néztél nem?:)
2010. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sokszor hallottam h az álmok ellentetje történhet meg. pl. ha azt álmodod h vki meghal, annak hosszú élete lesz
2010. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szomszédunk annya már 5 éve meghalt.De nem néztem olyan filmet mert anyu nem engedi meg mert még csak 11 éves vagyok!
2010. jan. 18. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj kicsim!Tudnad en is miket osszealmodok,ma ejjel azt almodtam,hogy belmutetet hajtottak rajtam vegre mert elzarodott! es hogy valam injekciot adtak a fenekembe:-( es nagyon rossz volt,de tudom,hogy semmit se jelent,mar annyi sok butasagot osszealmodtam enis,de hala istennek nem sokszor almodok rosszat!Probalj,lefekves elott igyal egy jo meleg bogre akakot,gondolj szepekre vagy nezz meg egy jo dvd,vigjatekot,ami jokedvu es akkor nem fogsz rosszat almodni! 21/L
2010. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi kakaot akartam irni
2010. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én általában úgy alszok el h a szerelmemre gondolok vagy a lovakra.
2010. jan. 18. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyok, tudom.
2010. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!