Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt vagyok, már...

Állandóan fáradt vagyok, már a munkám sem köt le, valahogy sehol nem érzem jól magam, csak igyekszem túlélni a napokat. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam sporttal, recept nélkül kapható hangulatjavítókkal,hobbit keresni, emberek között lenni (ez a legnehezebb, legszívesebben állandóan egyedül lennék), de egyik sem segített.
2010. jan. 18. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
akkor marad a kötél... na jó csak vicceltem ne vegyél komolyan :D
2010. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy, de valahogy nem vagyok rá vevő... keltél már fel úgy hogy bőgtél, hogy ki kell mozdulni otthonról és emberek között kell lenni? És még szeretem is a munkámat... Bocs, csak ott humorizálj, ahol erre a másik is vevő.
2010. jan. 18. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Én más stílusban írok neked, te pánikbeteg vagy, és nagyon a legelején. Három évig szenvedtem így, míg végül elmentem pszichiáterhez, és kihúzott a gödörből. Azóta tudok nevetni, boldog lenni, emberek közzé menni. Akarnod kell hogy jobban érezd magad, tegyél érte!
2010. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A pánikbetegség rosszullétekkel jár, ismerem a tüneteit, de ez nem az. Nem fulladok, nem vagyok rosszul úgy, nem érzem azt hogy elájulnék. Egyszerűen csak jól érezném magam, ha egy hónapig nem kellene senkihez szólnom és nem nyitná rám senki az ajtót.
2010. jan. 18. 21:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném hogy jobban legyek, csak nem tudom hogy mit tegyek, pont ez a kérdésem. Jópár dolgot próbáltam, azok nem jöttek be, nem tudom mivel kellene még próbálkoznom.
2010. jan. 18. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is éreztem magam így sokáig de aztán megerőltettem magam egy kicsit:-)
2010. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Depresszió - pszichiáter. Ha a recept nélküli szer nem használ, valami komolyabb gyógyszer használhat.
2010. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mit csináltál, hogy jobb lett? Mit jelent hogy megerőlteted magad egy kicsit? Dolgozom, nyelvvizsgára készülök, szóval nem otthon fekszem és bámulom a plafont, csak minden reggel bőgve ébredek. És nem pár napja tart...
2010. jan. 18. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
20:59, 21:30: Ezekkel a válaszokkal kb. azt üzenitek felé, hogy "hé öreg, nem csak neked rossz ám - mit nyavalyogsz itt? miért nem próbálod egy kicsit jobban? mindenkinek sikerül, neked miért nem? talán csak mert nem próbálod eléggé?!" - Miközben az van, hogy ezekből a betegségekből nem lehet úgy meggyógyulni, hogy az ember "próbálkozik", vagy "megerőlteti magát". Ehhez egy szakember segítsége kell, pont. Kérlek ne bántsátok a másikat - ezeket még olvasni is rossz, abba meg bele se akarok gondolni, hogy neki hogy eshet.
2010. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A helyedben megpróbálnék egy személyre szabott bach virág eszencia keveréket kombinálva kis vassal c és b12 vitaminnal.
2010. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!