Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek kattant/bolond...

Szerintetek kattant/bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Az van hogy már egy ideje észrevettem vettem hogy beszélek magamban meg nevetek ez még nem is baj de olyan hirtelen rámjött dolgaim vannak pl a multkor az egyik barátom adott egy almát és csak ugy mert beugrott széttörtem a fejemen és mindenen nevetek azon is ha fáj valami vagy csak ugy próbálok az utcan valakinek mindenkivel tul közvetlen vagyok és képes vagyok tulpörögni dolgokat néha már idegesitem sajátosan de akaratlanul idotaságokat és hülyeségeket csinálok

2014. szept. 12. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hidd el emiatt nem leszel Einstein. Szóval ne várd, hogy ezáltal fog kialakulni a zsenialitásod. :D 15 éveseknél megszokott, hogy egy csöppet idióták. :D
2014. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet de mondjuk néha az órákon csak úgy random beordibálok szavakat amik általában jók a megfejtésre pedig nem figyeltem oda vagy olyan is sokszor előfordult már hogy egy adott helyen olyan lusta voltam hogy megkértek valamire és össze hoztam egy olyan dolgot amivel egyszerűbben megoldhatom a dolgokat az adott tárgyaból de mondjuk ez lehet azért van mert túl sok volt a Bear Grylls
2014. szept. 13. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!