Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Visszafordíthata...

Jeff the System kérdése:

Mit tehetnék? Visszafordíthatatlan a hibám?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve olyat csináltam amit nem kellett volna és a hegek megmaradtak a karomon.Nem tudom ,hogy tüntethetném el mert bárhová megyek úgy ,hogy kilátszik érzem ,elítélnek mert gyenge voltam.Igazuk van ,de a rohadt életbe már nem akarok ilyen féreg lenni nem vagyok ostoba ezek még is szörnyűeket gondolhatnak rólam unalmukban.Próbáltam nem foglalkozni ezzel az érzéssel ,de hiába.Valamennyire gyógyult ,de nem eléggé.
2014. szept. 13. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagdostad magad és látszanak a hegek?
2014. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet sminkelni, akkor nem látszik, másrészt vehetsz olyan öltözetet, amiben nem látszik, harmadrészt meg lehet plasztikai mütétet csinátatni.
2014. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legkönyebb az,ha nem foglalkozol azzal ki mit gondol!Rég történt ,már más vagy!Aki ez alapján ítél meg,annak a véleményével felesleges egy percig is foglalkozni!
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja..

próbáltam ,de nem lekopik vagy én csinálom rosszul.az igaz ,de nyáron például szó szerint megdöglök az ilyenektől.ahhoz túl fiatal vagyok

igazad van ,de valami mindig azt súgja ,hogy végleg elrontottam

2014. szept. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!