Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önmagam akarom elzárni. Ki...

Önmagam akarom elzárni. Ki tud hasznosat modnani?

Figyelt kérdés
Régóta szinte szó szerint utálom önmagam, a tükörbe gyülölettel nézek és érzelmileg labilis vagyok. Az utóbbi években megjácván minden egyes dolgot érzelmet reakciót a vlaódi érzéseim elzártam magamban. Most ahogy kicsit tisztábban átgonolom nem az érzéseim hanem önmagam akarom elzárni mert gyülölöm. Nem akarok azlenni aki voltam, bár ez szinte lehetetlen. Most mindent megjátszok, csak úgyérzem hogy amit elzártam kezd kiömleni, túlcsordulni. mit tudok ijenkor tenni ?
2014. szept. 14. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosd meg az arcod hideg vízzel, és ne gyere ilyen frázisokkal, le kell jönni a földre és materiálisan gondolkodni. Az ember folyton csinál magának skatulyákat, meg határokat, meg úgy gondolja hogy... és lehet hogy nem is úgy van. Gondolkodj reálisan.
2014. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolj
2014. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a sport ?
2014. szept. 15. 03:43
 4/6 anonim ***** válasza:

*megjátszván


Talán nem az vagy, aki szeretnél lenni. Legyél inkább az: egy számodra tisztelhetőbb személy. Nálam az ment, hogy egy más életről ábrándoztam, egy főhőssel, aki tulajdonképp én voltam: és rájöttem, hogy mindent meg lehet valósítani itt is, csak rá kellett jönnöm, hogy mi mit szimbolizál. Ez egy jó alap egy boldogabb, izgalmasabb élethez szerintem.


Biztosan azért gyűlölöd magad, mert nem tetszik az, amivé változtál. Nincs olyan dolog, ami ebbe belekényszerítene, ha igen, akkor győzd le azt a valamit a saját érdekedben.

2014. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a futás, küzdősportok pl. jó feszültség levezetőek.
2014. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem olyan egyszerű dolog, hogy legyen reális. neki igy müködik a gondolkodása, a pszichéje, a mentalitása, aminek oka van! ezeket az okokat fel lehet tárni, és lassan megtalálni a megoldást, a visszatalálást.


borzasztó érzés ez, hogy nem fogadod el magad, és belezavaodsz a játszmákba, én is átéltem ezt. a végén azt se tudod ki vagy te önmagad. én 3 éve járok terápiára, eddig az történt, hogy megértettem mi az oka az egésznek, és hogy alakult ez ki nálam (sajnos egy betegség az egész alapja, meg gyerekkori szocializáció hiánya, valamint önbizalomhiány, és személyiségzavar is, mint betegség) most ott tartok, hogy kezdem átlátni hogyan tudnék ezen változtatni, de ez mindenkinél teljesen egyedi dolog, saját magának kell az egésze rájönnie, és megtalálni a kivezető utat. ajánlom a pszichoterápiát neked is.

2014. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!