Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire érzékeny?...

Miért vagyok ennyire érzékeny? Ez nem "fejleszthető" valahogyan?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzékeny vagyok! Mesélek egy viccet, és már könnyezek. Meg ha énekelek, akkor is folyton bekönnyezem. És sokat stresszelek meg sírok azon is, hogy 8.-os vagyok, és eddig volt elképzelésem, mi leszek, sulit is találtam, de kiderült, hogy nagyon gyenge suli. én pedig 4-es 5-ös átlagú vagyok, és azért egy jó suliba szeretnék járni. Már abban sem vagyok biztos, hogy tényleg az akarok-e lenni, amit kiválasztottam. És szakközép volt, szakmát nagyon szeretnék, valamit. De csak gimiből van olyan, ami tetszene valamennyire... Tanácstalan vagyok, és emiatt mindig rosszkedvű vagyok. kb 3 éve voltam egy 3 hónapig ősszel, és egy kicsit nyáron depressziós, és nem szeretném ha újra az lennék, mert nagyon rossz volt. Ezt a túlérzékenységet valahogy nem lehetne elmúlasztani? Köszönöm az értelmes válaszokat. Rossz szándékúak kerüljenek!

2014. szept. 16. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolnod kéne.
2014. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az érzékenység szerintem nagyon nagy érték, csak meg kell tanulni elfogadni és jó dolgokra használni. Igaz, hogy így a negatív érzelmeket is mélyebben éled meg, de azokat is meg kell tanulni átélni és elfogadni, mert jó esetben az is az élet része.

Milyen szakmát szerettél volna?

2014. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!