Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt ez már valakinél? Vagy...

Volt ez már valakinél? Vagy csak nálam van ez a "nyavaja"?

Figyelt kérdés
Szóval én nemtudom régebben valahogy más volt mert ha valamit mondtam az úgy volt hogy már közbe felfogtam ( gondolok ilyen hétköznapi dolgokra ), mára azonban úgy valamit mondok azt útólag átgondolom, és később is fogom fel. Olyan mintha lassú lenne a felfogásom, hol ott azt nem mondanám mert ha elhangzik egy vicc pl. azokat gyorsan felfogom. :S pontosan nemtudom miez, volt már ez valakinél? 16/F
2014. szept. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul ha nagyon fáradt vagyok, vagy erős front van és az nyom el. Esetleg okozhat még ilyen néhány gyógyszer. Nem tudod összefüggésbe hozni valamilyen változással, ami akkoriban történt amióta ezt érzed?
2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Figyelemzavaros voltam írták hogy szedjek magne b6-ot és tényleg jó is lett, viszont én úgy érzem mintha a felfogásom/gondolkodásom lassúlt volna. Kb ilyenkor kezdődött ez el, vagyis pontosan a nyár alatt alakult ez ki.
2014. szept. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!