Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy antidepresszán...

Szerintetek egy antidepresszáns hatását honnan kell számolni?

Figyelt kérdés
Amikor az ember még csak feleket szed az elején az beleszámit
2014. szept. 20. 10:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy hetig szedtem feleket 10 mg-ot, sokak szerint az még nem terápás dózis. Kb 2 hete szedek 20 mg-ot, egy pár napig mintha javultam volna, majd az elmúlt pár napban brutális visszaesés. Ez normális lehet?
2014. szept. 20. 10:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez így működik. Sztem ne számolgasd, csak szedjed, ahogy az orvos előírta. Aztán három hónap múlva kontroll, ha valami nagyon durva nem jön. De akkor is előbb az orvos, mintsem abbahagyni.

Az első héten a fél adag azért van, hogy kicsit hozzászokjon a szervezeted. Ilyen alapon persze, hogy része a terápiának.

2014. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De számolgatom, mert mindenki azt mondja, 2 hét és érezhető a javulás. Hát nekem nem nagyon.
2014. szept. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!