Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen drog a herbál?

Milyen drog a herbál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 16:25
 1/2 hardenberg ***** válasza:
100%

Alattomos. Biofű, spice, poutpurri, füstölő neveken árulják, és azt mondják, hogy csak növényi anyagokat tartalmaz. Ez hazugság! Amelyiknek van valami hatása, az tuti meg van szórva szintetikus kannabionidokkal, és egyéb vegyszerekkel. JWH-18, JWH-15, stb. Úgy készítik, hogy az amúgy teljesen mindegy milyen növényi alapot (általában zsálya, damiana, egyéb illatos füvek) lespriccelik olyan folyadékkal, amelyben a fenti szintetikus anyagokat oldották fel. A növényeknek alapból kb. semmilyen hatásuk nincs, de ezzel az anyaggal összekeverve egy veszélyes elegyet alkot, amelyet általában elfüstölnek, pipában, cigiben, stb. Namármost. Aki árulja, és megveszi ezeket a szarokat, fogalma sincs arról, mennyi és milyen szintetikus cuccal kezelték a növényeket. Lehetett itt mát mindent hallani, azt is hogy lehugyozzák, meg aceton, meg stb. A túladagolás nagyon könnyű, néhány mg- os különbség a hatóanyagban már óriási változást okozhat a hatásban. Ami általában pszichésen és egészségileg nagyon megviseli az illetőt.Paranoia, félelem, hallucinációk, nyugtalanság, alvásképtelenség, hisztérikus rohamok, középtávon az agyi funkciók romlása, magyarul elhülyülés, eltompulás, zombisodás. Légzési nehézségek, fulladozás, szívritmuszavarok. Egyre többen vannak, (tapasztalom) olyan hülyegyerekek, akik jól beszívnak buliból és a pszichiátrián kötnek ki, annyira szétesnek, van aki hónapok múlva is szenved a tünetektől. Függőség is kialakulhat és egyre nagyobb adagokat szív az illető, ami néhány éven/hónapon belül totális széteséshez vezethet. Szóval aljas egy szer ez. Ha nekem nem hiszel, íme egy rendszeres fogyasztó véleménye egy másik weboldalon:


"Most kezdem észrevételezni hogy majdnem minden nap szívok, magamnak se mertem eddig bevallani hogy egy fűutánzatra költöm az utolsó pénzeket. Ami viszont más mint régen: **** erős lett az összes utcai áru, teljesen átveszik a világ helyét a flashek, és tegnap előtt megszólított egy hang hogy legyek egyfolytában beszívva, nem engedhetem meg hogy kijózanodjak, tegnap meg egy óra hosszáig szólongatott hogy legyek öngyilkos. Először megijedtem, aztán egyre inkább értelmet nyert az a bensőséges hang: Legyél öngyilkos, úgyis tudod mit kell tenned. Csak arra ügyelj hogy ne hagyj nyomot magad után a világban. A hang azt javasolta hogy vagy azt tegyem amit a Final Exit-ben olvastam hogy bevenni nagyon sok altatót, egy nagy nejlonzacskót a fejemre gumizni és csak a kezemmel tartani a légzőrést(tehát ha elalszok akkor megkezdődik az a pár liter levegő felélése ami félórán belül halálhoz vezet), vagy hogy keverjek feketelőport és robbantsak a fejem tetején belőle. Amint hazaértem elkezdetm a nyomaimat eltűntetni az internetről, meg kidobálni a jegyzeteket, fényképeket a szobából, megszakítani minden emberrel a kapcsolatot, satöbbi hogy ne hagyjak nyomot. Aztán most kezdenek rendeződni a gondolataim de még mindig nincsenek rendben."


Nem éri meg.

2014. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Nap mint nap látom az ilyen "embereket". Teljesen le vannak amortizálva. Gusztustalan. Eleinte láttam őlrt csini ruhába, a nőket szépen kisminkelve. Most meg melegítőbe... Exem is ezt nyomta anno. Amikor épp nem volt neki, tiszta idegbeteg volt. Azota az ilyen embereket kerülöm.
2014. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!