Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség alkoholista vagyok!?

Segítség alkoholista vagyok!?

Figyelt kérdés

Illetve utálok emberek közé menni.De olyan fél, 3/4 üveg vodka elfogyasztása után már nincs probléma.

Voltam pszihiáternél is írt gyógyszert de az szinte semmit nem használt.Hónapokig szedtem.Csak az alkohol segít.Viszont ha otthon vagyok egyáltalán nem kívánom az alkohol.Mi a teendő?


2014. szept. 24. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hipnoterápiát.
2014. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első körben mióta tart a tartós alkohol fogyasztás?

Ha ez már hosszabb ideje tart, akkor egy általános pszichiátriai kezelés kevés.

Kell egy elvonó, ha fizikai tüneteid is vannak.

És hosszas kognitív terápia. Ahol a kezdeti problémát orvosolni tudják. Vagyis szükséged van egy "segítőre".

És hatalmas akaraterőre

2014. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yorda36 válasza:
Na ne rettentsük már el,ha lehet,jò? :/
2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yorda36 válasza:
ìrj priviben!
2014. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bogyót írt fel a pszichiáter?! Okoooos!! Aztán ha elkezdenél inni a bogyóra? Remek megoldás!

Ne szedj bogyót, nem az a megoldás! Magadnak kell rendet tenned a lelkedben! Szorongási, megfelelési, bielleszkedési problémáid vannak. Tanuld meg alkohol nélkül is élvezni mások társaságát. Fokozatosan csökkentsd az adagot, az nem baj ha iszol, csak ne ennyit és ne azért mert lelki gondjaid vannak. Inkább pszichológushoz menj. De gyógyszert semmiképp ne szedj!

2014. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!