Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért nem megyek utcára, mert...

Azért nem megyek utcára, mert félek hogy elájulok?

Figyelt kérdés

És nem tudom leküzdeni


18/L


2014. szept. 26. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Pszichiater. Sulyos szorongasos betegsegre mit vartal, milyen tanacsot adjunk?
2014. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinem futnal ha anyádék nem fizetnék ki az internet számlát,s neked kellene elmenj
2014. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az orvosig mindenképpen el kell jussál. Ha máshogy nem, kísérővel. Ez nem játékbetegség.
2014. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! :) Szerintem te még nem éltél át semmi hasonlót, azért ekkora a szád :) Majd ha a sarokban kuporogsz és segítségért könyörögsz esetleg, akkor ne feledd, hogy egyszer te is egy utolsó bunkó voltál, aki normális válaszra nem méltatott másokat. Mert tudod, ez bárkivel megtörténhet.
2014. szept. 26. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Na,látom belatod hogy ez egy betegseg,akor miert nem mensz orvoshoz,itt ugyse tudnak segiteni rajtad,a net nem gyogyit ugy ertetem,szedd osze magad s indulj
2014. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
0?hat te is nagy esz lehetsz.attol nem felsz h othon ajulsz el a sarokba?az utcan legalabb megtalal valaki.milyen nagy trauma erhetet megütött egy medve?valaki jol meg b***na helyre jonel.0?hát ezel felmérgesitettel,mit gondoltal,valamelyik okosabbat mond anal h menj orvoshoz.a net butit ne feled.Afrikaba nem felnek a szabadba,csak ot ahol kenyeztetik a gyereket.árva vagyok,engem nem kenyeztettek.van a tiednel nagyob problemaja is sok embernek
2014. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
En lehet értem a logikájat,valoszinuleg sokan mondtak mar hogy menj el a dokihoz,ismerosok rokonok,s megse mentel,ezert irhatta durvabban,hogy eszhez terj.18 vagy nem 81.gyogyithato,akkor mi tart vissza?
2014. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!