Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek a sötéttől, csak...

Nagyon félek a sötéttől, csak akkor tudok elaludni ha már hulla fáradt vagyok. Van egy rakat gyerekes tulajdonságom is. Szerintetek ennek köze lehet ahhoz hogy pelenka kedvelő/infantilis vagyok és aszexuális?

Figyelt kérdés

tehát rakat gyerekes tulajdonságom van, például a színek szeretete, a mesefilmek kötnek le, a játék.... gyerekkori félelmek uralkodnak rajtam...ha fáradt vagyok pont úgy nyafogok mint ahogy 4-5 évesen.... a baj az, hogy huszonéves fiú vagyok.... nem tudom hogy ennek köze lehet e ehhez. a szexualitásom nem alakul ki , vagyis aszexuális maradtam, viszont amire fel tud állni, ami jóleső érzés ha megérint az a pelenka viselése. ezek a dolgok vajon összefüggenek egymással? vagy nincs köze a pelenka dolognak a többi tulajdonságomhoz? amikor önkielégítek nem gondolok semmire, és senkire, csak jólesik. ennyi. szerintetek mit kéne csinálnom? Nagyon magányos vagyok, nagyon vágyom az ölelésre, de a szexre egyáltalán nem. elég szar így nekem.


23f


2014. szept. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Pszichológus!
2014. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarok, már voltam, igaz nem ezzel kapcsolatban. de hiszem hogy megtudok birkózni mindennel. viszont nem akarom elveszteni ezeket az érzéseket, mert már elfogadtam magam úgy hogy AB/DL vagyok. És szeretek is az lenni. de vajon ez összefügg vajon az alapból gyerekes tulajdonságaimmal? Vagy ez egy külön történet?
2014. szept. 26. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Infantilitás a betegséged neve. Nézz utána.
2014. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem nevezném betegségnek, mivel nem gátol semmiben sem az életben...
2014. szept. 26. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg tök normálisan élsz, nem gátol valóban.

A pelenka fétis nem gyerekes dolog, hanem beteg dolog.

Nyilván érzelmileg súlyosan sérült vagy, nem bántalmaztak, zaklattak gyerekkorodban? Ha nem akkor simán elmebeteg vagy, van aki siketen születik, van aki fél karral, van aki így.


23 évesen így félni a sötétben eleve nem egészséges dolog, a többi bajoddal összefügg, mindig egy betegség és nem kettő egyszerre :)

Pszichológusra lenne szükséged, de elárulom nem fog tudni segíteni. Senkit sem ismerek, akin tudtak segíteni.

2014. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy betegsèg vagy nem de tèny hogy a szexuálpszichològusok valamelyike biztos tud tanàcsot adni.a sötétsègtőp valo fèlelem pedig egyfajta fòbia.ez is biztos kezelhető vmivel.igaz a sötèttől én is fèlek ha egyedül vagyok,de probàlok megbirkòzni vele.a te problèmàd halmozott pszichotikus "gond"együttèlhetsz vele ha tudsz de azèrt kérj orvosi segitsèget hogy ne
2014. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ementali ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azok alapján következhet egymásból és lehet különmálló probléma.


Önmagában a pelenkakedvelés ne az infantilis viselkedés része, nem abból fakad.

A rajzfilmek, mesék szeretete meg nem biztos, hogy infantilis viselkedés, ha az átlagosnál erősebb vagy ebbe menekülsz, ez nyugtat meg, akkor inkább más problémáid elöl próbálsz a gyerekes viselkedésbe menekülni.


Nem hinném, hogy aszexuális vagy, aki a pelenkára gerjed és veri ki, az önmagába szexualitás, még, ha fétis, akkor is. Az aszexuális embereknek semmire nem izgulnak fel.

A szexuális képek hiánya más problémára utal.

2016. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!