Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nagyon elegem van már...

Már nagyon elegem van már belőle, hogyan tudnék meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Nálam ez már egy jó ideje megszokott a szorongás, egyszerűen úgy érzem egyre rosszabb, nem tudok úgy koncentrálni se meg figyelni se.Ha úgy van hogy központba vagyok, látszik rajtam meg érzem is magamon hogy stresszelek. Szerintem ez mellett kialakult depresszió is nálam, sajnos az élet úgy hozta hogy gépfüggő lettem, mondjuk egy jó ideje letettem, de valahogy érzem (most nem tudom pontosan ez miatt) lassú gondolkodásom van, és a memóriám is olykor megbizhatatlan, van hogy rá akarok keresni valamire, és elfejtem, utána viszont kis idő múlva eszembe jut, de van egyáltalán nem. Szeretnék ki keveredni ebből. Mit tudnék csinálni?
2014. szept. 30. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!