Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel küzdök, nem...

Pánikbetegséggel küzdök, nem tudom hogyan, milyen módon tudnék meggyógyulni belőle?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egész nap jéghideg a kezem, fázom, akkor is, ha nincs hideg, izgatott vagyok, ha valahová mennem kell. Egész nap képes vagyok nem enni, nehogy WC-re kelljen mennem vagy bármilyen problémám adódna.Még autóval is nehezen indulok el, szinte rá kell készülnöm, borzalmas amit át élek ilyenkor. Hogyan tudnék ebből kigyógyulni, milyen módszerrel?
2011. ápr. 3. 20:06
 1/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
De őszintén a wc-n milyen probléma érhet? kulabácsi kimászik vagy mi? xD
2011. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak talán nem akarok elmenni, mert kellemetlenül érzem magam, hogy sűrűn kell elmenni és ez miatt mások mit szólnak! De ezek szerint Neked erről fogalmad sincs milyen érzés, de ne is legyen! Ha meg hülyeséget tudsz írni csak akkor azt meg is tarthatod!
2011. ápr. 3. 20:24
 3/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
De figyelj én úgy vagyok vele hogy nem adok a mások véleményére ha nekem wczni kell akkor fogok is nem érdekel ki mit gondol.Igen nem tudom mit jelent ez de próbálok pozitívan gondolkodni és nem azzal ki mit mond nekem
2011. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ez a jó hozzáállás! Nem törődni mások véleményével!
2011. ápr. 3. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne szakembert felkeresned a problémával (pánik ambulancia). Ezen kívül igyál reggelente citromfű teát, az nyugtató hatású, ezen kívül én ajánlanám a stressz b vitamint ( [link] és a Calm Rest nevezetű nyugtató hatású gyógynövényes készítményt ( [link]
2011. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak jó csoportterápiák, ahol szoronással foglalkoznak, próbáld meg.
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kriszti77 válasza:
Én Pánikbetegséggel lelkigondotóba járok. kérj beutalót a háziorvostol.
2012. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!