Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg bennem van a hiba?

Tényleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Előre is elnézést szeretnék kérni a hosszú szövegért, de ezt már ki kell adnom magamból... Nemtudom hogy meddig bírom még..

Szóval, 14 éves fiú vagyok.. És tudom hogy gáz, de egyszerűen már nem bírom ezt az egészet.. Kezdjük 6. Osztály végén.. Meghalt a dédmamám, akit nagyon szerettem.. Aztán kiakadtam.. Elkezdem fiú létemre vagyoni magam.. Az offőm észrevette, és felhívta anyámat.. Ekkor kezdődött a baj.. Elküldött pszichológushoz, stb.. Tanulmányi eredményeim romlottak, pedig azelőtt jó tanuló voltam.. Ez ment 7. Végéig, ekkor megbuktam matekból.. A nyáron összeszedtem magam, elkezdtem sportolni, lett kocka has, stb.. Viszonylag lelkileg is összekaptam magam, aztán 8. Elején kb 3 hétig jól ment minden... Aztán jött vissza a depresszió.. Egyre többet kapok össze apámmal, és néha még verekedésig is elmegy.. Ehhez hozzátartozik, hogy apám alkoholista.. Hazajön, és már bontja is a sört.. Nem túlzok, ha azt mondom hogy 1 nap 15 dobozzal megiszik.. Pl tegnap hatkor már a suliban voltam, mert olyan szintén összevesztünk.. Már napok óta foglalkoztat az öngyilkosság.. Nem tudok normálisan aludni, és már alig foglalkoztat valami.. El akarok innen menni minél hamarabb.. Légyszíves normális válaszokat írjatok.. És köszi hogy elolvastad.


2014. okt. 1. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést, telefonról írtam...
2014. okt. 1. 21:25
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egyetlen egy dolog segít, ha leülsz édesapáddal, édesanyáddal és beszélsz erről. Elmondod, hogy neked nem jó így. Tudom, hogy ha valaki ittas állapotban van, akkor nem olyan vele beszélni, de ha józan akkor beszélj vele. Lehet, hogy ez egy sablon szövegnek tűnik, de én ezt tenném.

Remélem tudtam neked segíteni, és jobbra fordulnak a dolgok idővel!

2014. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen hogy válaszoltál, megpróbálom:) +ment a mancs.
2014. okt. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!