Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget kérek! Megőrülök!...

Segítséget kérek! Megőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt legjobb haverom egyszer csak rám írt Facebookon hogy hagyjam őt békén ő nem akar ilyen égővel haverkodni mint én, amikor pedig egy rossz szót nem szóltam. Ilyeneket mondott folyton hogy mostmár ő itthagyott azt nincs egy haverom se meg hogy engem mindenki utál. Ez nagyon rosszul esett így hirtelen, minden nap végig sírom az egész délutánt meg az estét. Ahogy ilyeneket mondott nekem el is hittem neki és minden délután ahogy hazaérek suliból befekszek a szobámba és órákon keresztül sírok. Folyton megaláz csak azt nem tudom miért. Úgy beültette a bogarat a fülembe hogy most tényleg azt gondolom magamról hogy én egy értéktelen ember vagyok akinek nincs egy haverja sem és mindenki utálja. Már nagyon közel vagyok ahhoz hogy öngyilkos legyek. Segítsetek légyszives, mondjátok meg hogy mit csináljak :( ;(

2014. okt. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magadba egy kis önbizalmat erőltetni, bár nem tudom mi alapján mondod ezt hogy "legjobb haver", a haver az haver, nem használjuk a "legjobb" jelzőt, csak a barátnál. Én azt mondom neked mivel még iskolás vagy hogy ne foglalkoz ilyen fajta emberekkel, majd ha nem most de később, szokták mondani az isten nem bottal ver. Hidd el hogy neked az életben lesznrk még olyan emberek, akikkel komolyabban is eltudsz beszélgetni, és egymásnak örömteli emlékeket tudtok csinálni. Àlj hozzá pozitívan és menni fog. Szlogenként: Kamubarátok vegyétek be a f#*szomat. :D
2014. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már én is nagyon utálom a gyereket, rúgnám a fejét. De olyan magányosnak érzem így magam, ő volt az aki minden nap átjött hozzánk. Amióta nem jön át nagyon egyedül érzem magam :(
2014. okt. 8. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért tart téged égőnek? valamiért csak megszakadt ez a kapcsolat. Mert ha nem mondasz róla semmit így nehéz eldönteni hogy kamú barát vagy tényleg igazi, csak annyi hogy valamiért összevesztetek?
2014. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam semmit egy rossz szót nem szóltam, ő írt rám hogy hagyjam békén nem kell buszon soha többé mellé ülnöm mert tök égő vagyok meg ilyenek. És ő folyton rám irkál olyanokat hogy a sírógörcs fog el ;( ;( ;(
2014. okt. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!