Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Ez örökre így...

Mi lehet ez? Ez örökre így marad? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

sziasztok

Nem igazán értem már saját magamat sem. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Egész nap szédülök, szorongok, ideges vagyok ok nélkül...Az életem, napjaim teljesen álomszerűek, mintha ott sem lennék. Nehéz elmagyaráznom. Mindent elfelejtek, tájékozódni sem tudok...Tömegiszonyom van, szociális fóbiám...minden.Jártam pszichológushoz egy darabig(megállapította, hogy bipoláris zavarom van), de egy idő után már nem, mert úgy voltam vele, hogy ezek divat"betegségek" és nem hittem benne, hogy ez segíthet. Aztán azzal nyugtattam magamat, hogy a többi ember is érez ilyen dolgokat. De aztán rájöttem, hogy valami baj van velem tényleg :( Szerintetek hogy segítsek magamon? Nagyon próbálkozom, de mindig visszafejlődöm :( Előre is köszi 23/L


2014. okt. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már örökre így marad. :)
2014. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm, micsoda intellektuális & szellemes komment :)
2014. okt. 12. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Első te meg egy idióta vagy. Kérdező saját magadnak kell rájönnöd a problémáidra te ismered legjobban magadat.
2014. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 éves vagy, túl vagy a serdülőkoron, amikor az embernek még van esélye változtatni. Hidd el, nem szellemeskedésből írtam, nekem ez a saját tapasztalatom. Járhatsz akármilyen terápiára, csak lehúznak és/vagy begyógyszereznek, vagy kijösssz magadtól belőle (amire én még nem jöttem rá, hogyan kell) vagy megtanulsz vele együttélni. Sajnos komolyan írtam, nem igazán van kiút. Szóval szerintem tényleg örökre így maradsz.
2014. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fogsz gyógyulni, de akarni kell. Én több éves generalizált szorongásból gyógyultam meg. A gyógyszer is lehet alternatíva.
2014. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ebben szenvedek én is, kegyetlen érzés :(


20/F

2014. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!