Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a magány okozta...

Mit tegyek a magány okozta depresszió és szorongás ellen?

Figyelt kérdés
30 éves pasi vagyok és teljesen tanácstalan vagyok. Magányos vagyok, se kutyám, se macskám és ez már úgy érzem a mentális egészségemre is kezdi rányomni magát. 6 éve rohadtul megalázott és porig rombolt egy nő azóta egyszerűen nem tudok kijönni ebből. Értéktelennek érzem magam, folyamatosan levertnek. Egyre jobban ábrándulok ki, nemcsak a nőkből, hanem az emberekből is. Mivel senki nem veszi észre, hogy baj van, egyre inkább marom el magam mellől őket, üresnek érzem a kapcsolataimat, ez rányomja a bélyegét a munkámra is, mivel alig van motivációm, így gyengébben is teljesítek, még inkább levertnek és rosszul érzem magam. Kisebb pánikrohamok is voltak. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, hogy érdekeljenek az emberek annyira, hogy meg tudjak nyílni előttük. Úgy érzem senkit nem érdeklek. Hiába változtattam korábban már majdnem mindenen, ugyanúgy egyedül vagyok.

2014. okt. 13. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A sporttól kezdve az alkoholig már majdnem mindent próbáltam és semmi nem segített. Új hobbik, új dolgok és ugyanaz
2014. okt. 13. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Társaság kell neked szerintem. Próbáld felvenni a kapcsolatot rokonokkal, barátokkal, ismerősökkel. Szervezhetnél például összejövetelt.
2014. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok.... De nekem kicsit ez segít: Louis L. Hay- éld jól az életed c. Hangoskönyvek. Youtube-on megtalálod! Próbáld ki!
2014. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy pár fős társaságom maradt, de ők is inkább ivós cimborák, a többi őket sem érdekli. A társasággal az a bajom, hogy sosem voltam nagy társasági ember, nem érzem jól magam huzamosabb ideig társaságban, pont emiatt.
2014. okt. 13. 18:45
 5/8 anonim válasza:
Ha gondolod, írj priviben!
2014. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mintha magamról olvastam volna...

Csak annyi különbséggel, hogy 23 éves fiú vagyok.

Próbálj meg lazítani.

2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok ..

Ajánlanék egy pár dolgot:

- Metal Castiel csoport a facebookon

- Video blogok (Herby és Metal Castiel , és Szefi) "társaságnak" és szórakozásnak is fasza, lendületbe hoznak.

- Depressziósok, Szorongók klubjai a face-n

- Bruno Gröning csoport minden városban vannak már és interneten is szoktak előadások lenni..(ő egy gyógy erejű fenomén volt)

- ingyenes nyelvklubok ahol vannak értelmes fiatalok is.

majd még írok dolokat

2014. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a videók, meg könyvek mind baromság.

Az is hülyeség, hogy utasítgatjuk a jobb társasági életre. Ha egy atléta nem tudja megugrani a 180 cm-t, mondhatod neki 10000X is, hogy ugord meg, nem fogja tudni. Meg kell találni a megoldást, hogy mi miatt nem tudja, ezen segíteni.

Rendben van, hogy egy szakítás az ok, de miért van, hogy őt jobban megviseli, mint másokat. Ezeket az okokat kéne feltárni. Én javaslom egy pszichológus felkeresését, nekem hasonló, de szerintem súlyosabb helyzetben bevált.

2014. okt. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!