Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofren a baratnom? Vagy...

Skizofren a baratnom? Vagy idegbeteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy baratnom tobb mint egy eve de sajnos elegge elfajultak a dolgok. Szerintem valami komoly baja van. Mindent magara vesz, ha nem rola van szo akkor is azt hiszi hogy rola volt es ellene iranyul. Regen a fejebe vette hogy tul koran fekudt le velem es ezert egyfolytaba szemetkedett es meg akart csalni. Az igazsag az hogy az ital sem veti meg bar mostanaba mar egy ideje nem iszik. De nagyon agressziv. Egyszer korhazba vittek a pia miatt ott meg ratamadt az orvosra meg az apokokrahogy engedjek ki. Bar nem tehettek mert fiatalkoru es azt mondtak hogy nekem koszonheti mert vigyaztam ra hogy nem vitettek el Sumegre. Ugyan ez volt egy fesztivalon is, egyik percben semmi baja aztan megorult. Tobb or kellett hogy lefogja, olyan bolond volt hogy drogosnak hittek. Nagy kapa kormei vannak es azzal tamad mindenkire. Engem mar szet karmol nemelyiknek nyoma is maradt mos meg az occset karmolta szet a fejet meg a nyakat de nagyon melyen bele karmolt valoszinuleg nyoma marad. Egyszer a hugara is ratamadt mert nem neki hanem nekem adott igazat (reszeg volt szokas szerint) egyszer par hete pedig az anyjaval verekedett ossze. A nyar vegen is kiutotte magat majd velem uvoltozott amiert en 25.000ft birsagot kaptam mer ott voltam es ram is ramvertek o meg 10et. Megis a hetvegen telt be a pohar. Egesz heten Fbn szemetkedett velem majd elobe ram tamadt es lekarmolt egy anyajegyemet ugy hogy a fele leszakadt es verzett. Itt volt az a pont hogy eleg nem mehet tovabb. Orulhetek ha nem rakosodik el ma ez holnap a szemem vagy megol almomban? Szerintetek mit tehetnek mi baja van? A szulei is latjak hirtelen haragukban mondanak dolgokat de megse tesznek semmit. Nehez lehet beismerni ha idegbeteg a gyerekuk, az anyja is rahagyja arra hogy az apjatol orokolte. Szerintetek hogy segithetnek neki? Koszonom ha elolvastad

22f 17l


2014. okt. 20. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy... ismerek ilyen nőt aki ennyi idősen is mint a barátnőd is ilyen volt és felnőtt korára se változott.. én azon csodálkozom hogy lehet még vele a férje... hagyd a fenébe ezt a csajt hidd el nem ér annyit...
2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén: mi a maci tökéért nem hagyod ott?

Annyira jó oboaművész NÉHA, hogy megéri neked, hogy te viszont FOLYAMATOSAN szopjál?

2014. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mostanában kezdődött, hirtelen állt be ez a hangulatváltozás? Vagy régen is ilyen volt?
2014. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, lehet skizofrén! Kezeltetnie kellene magát.
2014. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én seggbe kúrtam a férgemet jó is volt a dögöt
2016. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!