Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociopata kötekedő emberek...

A szociopata kötekedő emberek mit látnak a félénkebb gyengébb társaikban?

Figyelt kérdés
Igaz hogy két okból bántják őket, egyrészt mert szeretnek mások felett uralkodni (ami számukra felemelő érzés), másrészt mert a lenéző stílusukból eredendően a gyengeség, mint például a sírás aggressziót vált ki belőlük, ami miatt ők nem szeretnének rájuk hasonlítani és emiatt verik meg nagyon áldozatukat?

2014. okt. 24. 03:07
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Senkit nem érdekel, hogy ti hova vágytok. :) Oda valóak vagytok és kész.
2015. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Meg aztán honnan veszed, hogy miattad sírnak, vagy hogy egyáltalán sírnak. Lesed őket az ablakból? XD
2015. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

titeket nem zavar hogy tönkretehetitek annak a személynek az életét?

a tieteket is tönkre kéne valakinek tenni

gondolkoztam hogy milyen csúny szót írjak és nem jutott olyan hozzátok méltó, pedig sok trágár szót ismerek

2015. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Te írtad, azaz kérdezted, hogy miért nem megyünk oda. Hogy hova valók vagyunk, arról eddig szó sem esett. :) Azt mondtad, olyan bánásmódot kaphatunk, amilyet szeretünk, nos mondtam, hogy ez nem igaz, így aztán nem is fogunk odamenni. Te szeretnéd, ha mennénk, hát vágyakozhatsz, de... vágyakozhatsz a lottó ötösre is felőlem. Hogy hogyan tudtam meg? Istenem, nyilván nem a gonolatolvasás ősi mágiája útján. Általában vannak a szerencsétlennek szerencsétlen barátai, akik számonkérően a tudtomra adják, ha szerencsém van, az addig tagadni vágyó illető jelenlétében. Azok a legviccesebb szituációk. Persze azért az se olyan rossz, ha ők maguk közlik, mennyire fáj.


Nem félek, hogy tönkreteszem az emberek életét, hanem vágyom rá! Írhatsz csúnyákat, azt is szeretem.

2015. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A szociopaták ill. pszichopaták élvezik, ha gyűlölik őket, úgyhogy ha örömet akartok nekik szerezni, csak szapuljátok őket. Ha nem foglalkoznak velük, és semmibe veszik őket, azt viszont már nehezen viselik, és keresnek más valakit, akire hatni tudnak, úgyhogy...
2015. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2015. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mármint azért nem az, hogy nehezen viseljük. :DD Legalábbis én csak felismerem, mibe nem érdemes energiát tenni, mert nem fog szórakoztatni, és továbbállok, ja. Keresek mást, amivel szórakoztathatom magam. De szerencsére az életben már megvannak azok a targetek, akiknek a bevált módszereimmel lelkileg ártani tudok, úgyhogy alapból nem megyek olyanokra, akik nem vennék fel. Minimális emberismeret kell hozzá csupán. A netes shitstorm az jöhet. <3 Azt imádom.
2015. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
S a szórakoztatésért cserébe mennyire vagy hajlandó elmenni?
2015. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?
2015. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ahogy tetszik.
2015. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!