Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen ragaszkodom? Keresse...

Betegesen ragaszkodom? Keressek fel egy pszichologust? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kiskoromban egy személy nagyon mélyen nyomot hagyott bennem. Bár már nagyon rég külön váltak útjaink még mindig hiányzik, ha nem tudom mivel lefoglalni magam nagyon sokszor eszembe jut hogy milyen érzés találkozni vele. Sokszor előfordul ha nagyon megbántanak(főleg itthon a szüleimmel veszekszek, nem ritka hogy eltalál egy pofon is)akkor csak visszamennék abba az időbe amikor még kicsi voltam, és odabújnék hozzá. Mostanában már nem annyira rosz de régebben nagyon sokat gondoltam rá, pedig mindig azt hittem hogy egyszer ki fogom nőni. Igazábol ez a személy volt számomra mindig is az anyakép(magyarul ilyen anyukát képzeltem magamnak) Viszont utoljára több éve találkoztunk és ez az ember nem is igazán tud az érzéseimről. Csak az bosszan ha látok egy hasonló kaliberű embert mingig felgyorsul a szivverésem és az ájulás kerülget. Tanácsokat várok....

15L



2014. okt. 24. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen fordulj szakemberhez a problémáddal. Szerintem ennek az az oka, hogy rosszul jössz ki a szüleiddel és szeretnél helyettük valakit aki megért és támogat. Szerintem az abszolút normális ha valaki ragaszkodik valakihez, de ha már a hozzá hasonló emberekben is őt látod akkor az már nem jó jel és súlyosabb következményekhez vezethet. Szerintem ha ez a személy szeret téged akkor érdemes lenne újra felvenned vele a kapcsolatot és elmondanod mit érzel különben esélyed sincs. Csak nyerhetsz vele.
2014. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!