Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdhetném le a hipochond...

Hogy küzdhetném le a hipochondriát?

Figyelt kérdés
Eléggé keveset iszom,a szemem is rossz és nem használom a szemüvegem..( tudom butaság de ez most mellékes) és szokott nyomni a fejem. Gyógyszer soha nem kell,mert úgy sohasem fáj csak éppenhogy nyom hátul. Mindig az agydaganatra gondolok,pedig nagxon jól tudom hogy semmi bajom nincs! Eléggé hipochonder vagyok,és már annyira bele lovalom magam ebbe a hülyeségbe hogy hányingerem lesz,sz@r kedvem,és elrontja a napjaimat! Hogy tudnék ezen segíteni?

2014. okt. 25. 08:54
 1/3 -K válasza:
Én is elég hipochinder vagyok, már "volt" szívbajom gyomorrákom aranyerem lesik egy ujjam meg stb... Nem tudom erre a választ de ez egy lelki probléma. Menj el orvoshoz és ő megnyugtat. Nekem ez szokott beválni és akkor tudom, hogy egészséges vagyok. Használd a azemüveged mert attól fáj a fejed és ne akard, hogy megijjeszelek azzal hogyha nem hordod lesz valami betegséged. Szóval hord! Egy jó tanács ;)
2014. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hipochonder vagyok, és nem ijesztgetni jöttem, de honnan tudod hogy nincs daganatod? :D Kijelented, hogy egészséges vagy és nem is tudhatod..

Amúgy meg wtf? Igyál vizet és hordd a szemüveget -.-

2014. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2! Onnan tudom hogy sajnos volt sok olyan ismerősöm akinek az volt,és nem csak egy szimpla fejfájással jár,még a kezdetekben sem! Meg elviselhetetlenül fáj állítólag.:( de köszii! 1! Ismerős...nekem is volt már vakbélgyulladás meg minden féle kitalált problémám!! :D
2014. okt. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!