Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az nagy baj hogy én egyáltalán...

Az nagy baj hogy én egyáltalán nem bánom azt, hogy majd egyszer én is meghalok?

Figyelt kérdés
én egyáltalán nem félek a haláltól, sőt ha feltalálnák a halhatatlanságot és ingyen osztogatnák azt, nekem akkor se kéne, én nem birnék az örökévalóságik létezni, örülök h egyszer vége lesz ennek és nem kell tovább léteznem se!

2014. okt. 25. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek nagy része nem a saját halálától tart. Inkább csak tart tőle, mint ismeretlentől. Mások halála jobban megviselhet, mert az az élőknek fáj.
2014. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, inkább örülj neki! :D Nagyon szar dolog a haláltól félni.
2014. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, mindannyian meghalunk, kár aggódni miatta. Aki állandóan a haláltól retteg, elfelejt közben élni.
2014. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam kritikus állapotban, akkor attól féltem, hogy a testem majd a hullaházba kerül, és mi van ha valahogy ezt látni fogom, meg mi lesz a rokonaimmal ha látják, meg ha elvesztenek, meg nagyon dühös voltam, mert azt gondoltam, alig éltem valamit, azt is rossz körülmények között.


Attól féltem még, hogy nem lesz mellettem senki amikor meghalok.


Megcsapott a kórházban az őszi szellő, azt gondoltam, hogy én még akarom ezt az érzést érezni, ez annyira jó.


Az ablakomhoz közel cinegék fészkeltek, és azon szomorkodtam, hogy ez a madár lesz az utolsó madár amit láttam.


Nem a haláltól féltem, hanem az ismeretlentől.


Eleve van éjszakafóbiám, az még jobban felerősítette ezt az érzést. Volt, hogy olyan gyorsan kezdett el dobogni a szívem a kétségbeeséstől, hogy pánikrohamom lett tőle és fulladtam.


Fura dolog a halál közelében lenni. Nagyon fura érzés. Amikor már csak életveszélyes állapotban voltam, jobban kétségbeestem, mert akkor enyhültek a fizikai panaszaim kevésbé szenvedtem és jobban azon gondolkoztam, hogy most mi lesz. De azt hiszem, az egészet valahogy eltoltam magamtól, kicsit mintha nem is én lettem volna ott, és próbáltam, amikor tudtam poénra venni mindent, mert úgy elviselhetőbb volt.


Igazságtalannak éreztem, úgyhogy inkább életben maradtam. Meg mert jól reagáltam a kemoterápiára.

2014. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, ez a bölcsesség, érettség jele. Kérdés persze az, hogy ezt csak fiatalkorodban gondolod így, amikor még könnyű, mert úgyis rohadt messze van, vagy majd öregkorodra is ilyen derűs leszel.
2014. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!