Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Próbálkoztatok már az öngyilko...

Próbálkoztatok már az öngyilkossággal?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti hogyan???
2010. jan. 25. 19:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha egyszer tényleg odajutnék, hogy öngyilkosság (ami a végső megoldás mindenre, menekülés a nemlétbe), akkor előtte fognám minden pénzem, itt hagynám ezt az egész szart, és elindulnék valamerre. Ha úgyis meghalni akarnék, akkor mit számítana a család, barátok, munkahely?

Aztán kitudja mit hozna a nagy utazás? Változást biztosan.

2010. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Kedves pesszimista barátunk ötletekre vár, de ezt az örömöt nem adjuk meg neki.

Hogy mi a jó az életben? Amikor délelőtt kilenc órakor ülök a teremben, és a borzasztó sok panelház között kb fél órát rámsüt a nap.

2010. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen próbáltam, többször majdnem meghaltam. Utána abbahagytam a gyógyszerek szedését, más megoldásokat kerestem, megoldottam a problémáimat és már három éve meg sem fordul a fejemben.

Ne azon törd a fejed, hogy hogyan, hanem azon, hogy jobban érezd magad.

2010. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen.Gyógyszerrel.De nem javaslom,hogy kipróbáld.
2010. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
85%

én 15 éves vagyok és hát..

engem úgymond kitagadott apám anyámhoz meg a bíróság nem enged..


már próbáltam leugrani a 10 emeletes tetejéről de megláttam egy cicát *-*


és sztem ez nem volt véletlen.. azért egy 10 emeletes tetején egy macska.. aki ráadásul úgy nézett ki mint a másik cicám.. ő sajnos megölte magát pedig csak 4 emeletet zuhant de nem esett talpra.. :/


másodszor megpróbáltam felakasztani magam de elszakadt a kötél..

azután pedig megpróbáltam fölvágni az ereimet de nem volt éles a penge..

kicsit szerencsésnek érzem magam.. másrészt meg pechesnek..

mert nem telik el úgy nap h apám ne ütne meg..mindegy..



aki meg akarja ölni magát először gondolja végig miért is teszi.. és hogy mi várhat még rá a jövőben és aztán rájön hoyg héé.. én még élni akarok mert sikeres lehetek..

2010. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem az alapos tervezésről vagy híres. Mondjuk jobban is jártál.
2010. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Az élet jó dolog! Annyi mindent csinálhatsz! Segíthetsz bárkinek, elmehetsz bárhova, megismerhetsz bárkit! Nekem is voltak rossz időszakaim, bár én mindig tultettem magam rajta, de már nagyon régóta úgy vagyok vele, hogy ha minden kötél szakad és elegem van, hát fogok egy hátizsákot és elindulok a világba! (Néha még jó is lenne itt tartani, de ez nekem csak végső menekülő út, mert ideköt mindenki akit szeretek, és csak akkor hagynám itt őket, ha tényleg nem bírom már) Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha nem bírod a helyzeted, menj arrébb, menj máshová, csinálj mást, és még bármikor hazamehetsz. A halál visszafordíthatatlan, és még csak nem is kell olyan bátornak lenni ahhoz, hogy elindulj bejárni a világot, mint ahhoz hogy véget vess az életednek. Ami valljuk be, kinek jó? Mindenkinek vannak szerettei, akiknek szükségük van rájuk. Szóval engem a legnehezebb pillanataimban az tart életben, hogy gyakorlatilag a világon bármit megtehetsz ha akarod, az élet tele van lehetőségekkel, és végig kell játszani. Ha ügyes vagy, akkor egy jó buli lesz az egész. Húh na ezt nem fogtam rövidre :D Meg kicsit elragadtattam magam. :)) don't worry be happy ;)
2010. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sokszor átfutott az agyamon, de túl a súlyos autóbalesetemen már nem akarom megérteni, hogy miért gondolkoznak ilyeneken az emberek...
2010. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad öngyilkosnak lenni!! Az életnek vannak apró örömei amitől érdemes élni. Én már gondoltam rá, de rájöttem hogy hülyeség volt. mert nem szabad ijenekre gondolni!!
2010. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

Jah, meg akartam magam folytani egy korsó sörbe miután beálltama fűtől :D


Szép látvány volt :D

2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!