Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járnál-e művészetterápiás...

Járnál-e művészetterápiás csoportfoglalkozásra önismeret fejlesztése vagy valamilyen probléma megoldása miatt? Mennyi pénzt és időt szánnál rá?

Figyelt kérdés
Kérlek, a válaszhoz írd oda, melyik városban élsz. Köszi!
2014. okt. 27. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nemhiszek abba hogy egy csoport megoldja a problemamat, ha problemam van magamat kell kihuzni belole nemsegit senki es semmi, ez az en velemenyem/ tapasztalatom. Egy fillert sem szannak ra es egy masodpercet sem. Varost nemirom legyen eleg hogy külföld
2014. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most is járok, Hetente egyszer két órát. Ingyenes, szeretek oda jarni, erdekes. Konkrét problémám nincs. Veszprém megye.
2014. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Én se járnék ilyenre, szerintem is csak pénzlehúzás, kétlem, hogy probléma megoldásra szolgál, max. kikapcsolódásnak jó, de otthon is lehet kreatívkodni! De ha téged érdekel, próbáld ki, végül is emberek közé kerülsz és kreatívkodsz, elismerést kapsz, talán erre jó, d ezért fizetni elég gáz dolognak tartom.
2014. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen problémák megoldásában tud segítséget nyújtani. Heti pár órát hajlandó lennék rá szánni, de pénzt nem tudok, mert perpillanat likviditási gondokkal küzdök.
2014. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!