Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan allhatnek vegre talpra?...

Hogyan allhatnek vegre talpra? Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Evek ota depis vagyok,sokat szorongok,nincsenek barataim,az emberek kerulnek,barmibe bele kezdek abba kudarcot vallok.

Palyakezdokent kirugtak az elso munkahelyemrol,mert nem tudtam ugy teljesiteni illetve furkalodtak ellenem.Pedig jo munkahely volt...

A masodikban jobban teljesitettem,igyekeztem.Erre nagyon durvan kicsinaltak majd egy sza.kavaras eredmenyekent felhaborito modon kirugtak.

Parom nincs es soha nem is volt,noha 10 even keresztul vagytam erre,1 evig tarskeresoztem sehol semmi.

Jelenleg nincs munkam a padlon vagyok.Jartam mar pszichologusoknal,eletvezetesi tanacsadonal,imadkoztam.Idoszakosan ertem el sikereket,de aztan jott a pofara eses.

Kicsit csunyacska vagyok,nem vagyok valami okos es ertelmes sem ugyanakkor atlatok a dolgokon amik velem tortennek.Jomagam joszandekunakes jo indulatunak tartom,tekintettel vagyok masokra ezert sokat gondolkodok azon miert tortent meg velem mindez...

A keressek hobbit,optimistan gondolkodjak jellegu tanacsok eddig nem jottek be...

Koszonom mindenkinek aki probal segiteni.:))


23 ev



2014. jún. 24. 19:09
 1/5 maximiliam válasza:
Szia, bocs nem tudom fiu vagy e vagy lány. De a lenyeg, el fog mulni. Néha az embernek éveken keresztül tarto pechsorozata van, sikerélmények nélkül pedig persze, hogy depis lesz előbb vagy utobb az ember. Egyszer csak majd lesz valami jo dolog az életedben, ami aztán erőt ad és később szárnyakat. Addig probáld meg végig vészelni ezt az időszakot kellő jozansággal és türelemmel. Még fiatal vagy, egy biztos, ha valaki padlon van, hamar kiszagolják, és tudat alatt is bántják az ilyet. Ezért kellene kiirtanod magadbol minden negativ tapasztalat érzést. Ahogy a mondás is szol, szegény embert az ág is huzza. Ez nem csak az anyagiakra érvényes. Még egyvalamit szoktak ilyenkor tanácsolni. Válts környezetet. Akár országot, várost. Ez kibillenthet és elindithat egy pozitiv irányban. Kitartás és tulélés mindenáron, és ne foglalkozz senkivel aki bunko volt veled, ez csak őket minősiti nem téged. Semmiképp nem punnyadj be a semmittevésbe, az lenne a legrosszabb. Lehet, hogy ez egy jel arra,valamit valahol változtatnod kell.
2014. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Srapnel ***** válasza:
Sokaknak írtam már, de neked is leírom: teljesíténi, vállalni, megoldani, tanulni, dolgozni. Ez kell. Ha egyáltalán nem találsz munkátt, vállalj szociális és/vagy karitatív munkát. Ott örülni fognak neked, mellesleg önbizalmat szerezhetsz és hasznosnak érezheted magad.
2014. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológiai könyvek olvasása és megváltozni akarás.
2014. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mit gondolsz van önbizalmad?
2014. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Légy optimista! Legyen nagyobb önbizalmad! Bla, bla, bla!" Egyetlen egy dolog miatt alakult így a sorsod. Mégpedig azért mert csúnya vagy! Ki nem sza..ja le hogy kedves vagy? Vagy törődsz másokkal? Ha ronda vagy mindenki csak lenéz és ba..ogat! Én csúnyának születtem. Oviban senki se akart játszani velem. Egyszer elestem. Dőlt a vér az orromból. Az ovónéni meg adott egy szalvétát. Ennyi! A nagy sírásra átjött a szomszédból egy néni ő hívta fel az anyum. Azonnal kivett az oviból. Előttem egy másik gyerek felhorzsolta a térdét, annak meg kinyalták a seggét is úgy körbeugrálták. Ja mert aranyos volt! Ezt senki se ismeri be, de az életben így működik. A suliban nem akartak mellém ülni. Hiába voltam jó tanuló. Valamelyik tanár burkoltan gúnyolt, valamelyik csak simán levegőnek nézett. A tanulók meg gúnyoltak, megvertek. És ezt napi szinten. Odáig jutottam, hogy rettegtem az iskolától. Le is romlottak az eredményeim. Pedig 7. Ig tiszta egyes (szlovák) voltam. Középsuliban már nem vertek. De ott is ki voltam közösítve. Leérettségiztem. A munkahelyemen megálltam a helyemet. Precíz, művelt, gyors problémamegoldó képességemnek köszönhetően felfelé ívelt a karrierem. Igaz másokat pár hónap alatt előléptettek. Elég volt annyi, hogy jóba lettek az igazgatóval. Engem 4 év után nem a seggnyalásnak, hanem jó eredményeimnek köszönhetően tettek meg vezetőnek. Sajnos az előnytelen külső átka itt is utolért. Egy új igazgatónő képében. 1 év alatt kicsinált. Kidobatott, majd a helyemre felvette a pasiját. Az új munkahelyemen meg totál hülyének néznek. Pedig nekem van ott a legmagasabb végzettségem. Ez van. Papolnak neked az önbizalomról. Marhaság! Ha ronda vagy az emberek kerülni fognak. Bántanak, aládfúrnak. Persze burkoltan, és sose fogják beismerni hogy miért! Ez a szomorú valóság. 35 éves vagyok. 10 éves koromtól árva. Nem tudom milyen az, ha szeretnek. Nincs senkim! Amim van csakis magamnak köszönhetem. Sajnos az emberek szeretetét csakis szimpátiával érheted el. De ha rámnéznek vagy kinevetnek a hátam mögött. Vagy elfordítsák a tekintetüket. Látom amit látok. Például azt, hogy a jóképű kollégát 1 nap ismerettség után már buliba hívták. Össszejött a kolléganőjével. Persze hogy van önbizalma. Nekem is lenne, ha emberszámba vennének!
2014. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!