Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ortopéd orvos mit csinál,...

Egy ortopéd orvos mit csinál, ha meglátja a falcolás helyét?

Figyelt kérdés

Ortopédiára kell mennem.

Mit mondhat majd szerintetek, ha meglátja?

18L



2014. okt. 28. 08:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Egy kicsit off: Mi az a falcolás? Vagdosod magad? Szerintem semmit nem csinál, max. hülyének néz. Legalábbis én ezt tenném. Nincs jobb dolgod, mint vagdosni magad? Olyan ideges tudok lenni az ilyen "depis vagyok, minden sz@r" tiniktől, mint te vagy, és még van pofád leírni, hogy 18 éves vagy! Szégyen! Inkább dolgozz a sok szabadidődben! Vagy vagdosd a combodon az artériádat, az hatásos lesz! Mehet a lepontozás!
2014. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem rá tartozik. Nem fog semmit sem szólni.
2014. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Az elsővel egyáltalán nem értek egyet. Attól még, hogy 18 vagyok nem azt jelenti, hogy hülye is. S azért falcolok, mert akkora a nyomás rajtam.

A másodiknak köszönöm a válaszát.

2014. okt. 28. 08:27
 4/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra! Milyen problémád van? Csak kíváncsi vagyok!
2014. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Max. megkérdezi, hogy kezelnek-e már ezzel a problémáddal.


Egyébként nem tudom, 18 évesen mi az a túlélhetetlen nyomás, ami miatt ezt kell, hogy tedd... Mi lesz veled, ha kikerülsz a nagy világba, ahol majd saját magadat kell eltartanod? Nos, a nyomás akkor fog kezdődni... Ne legyél életképtelen......

2014. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Így van, lehet, hogy megkérdezi, hogy kapsz-e pszichoterápiás segítséget, és ennyi. Mást nem nagyon fog mondani. Tőlem is csak ennyit kérdezett a háziorvos, mikor influenzás voltam, meghallgatta a mellkasomat, és fel kellett húznom a pólómat (a hasamon, oldalamon vannak a vágások).
2014. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az ortopéd doki semmit sem fog mondani. Max megkérdezi, hogyan szerezted és tanácsol valami. ez nem az ő szakterülete. De nem hinném, hogy a nagy nyomást vagdosással kellene "oldanod". Old fel barátokkal, sporttal, minden mással ami nem önpusztítás ill. öncsonkítás. Mert ezeknek a dolgoknak soha nincs jó vége...
2014. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 homo ludensz ***** válasza:
Az ortopéd orvos megkérdezheti s te azt mondasz ami eszedbe jut vagy jónak látsz. Ő a test pontosabban a láb és a járás a területe és tapasztalatom az hogy mentális problémához csak annyi ér a véleménye mint bármelyik hozzászólóé. A test és a szellem /lélek/ problémái kölcsönösen kihatnak egymásra és semmi esetre sem vezet eredményre ha még tudatosan rásegítesz azzal hogy az egyik ellen fordulsz. Kölcsönösen képesek gyógyítani egymást és megbetegíteni is.
2014. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát az nagyon nincs ebben a világban aki szerint lehetetlen, hogy valakinek 18 éves kora előtt borzalmakat kelljen át- és meg- és túlélnie.


A személyiségétől függ, lehet lefikáz majd, lehet megpróbál segíteni, lehet nem foglalkozik vele, ő is ember, nem lehet tudni. Ha elmúltál 18 nem kötelessége szólni senkinek sem, max. ha ütőereknél van friss vágásnyom és aggódik, nem folytatod-e amit elkeztél és önveszélyesnek tart.

2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Menj harisnyába. azt nem szokták leszedetni.
2014. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!