Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ortopéd orvos mit csinál,...

Egy ortopéd orvos mit csinál, ha meglátja a falcolás helyét?

Figyelt kérdés

Ortopédiára kell mennem.

Mit mondhat majd szerintetek, ha meglátja?

18L



2014. okt. 28. 08:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöma a hasznos és jó válaszokat.

Az, hogy életképtelen lennék, az nem lehetséges. Sportolok, jól tanulok és néhány ember akiket a barátaimnak tekintek (bár a Föld túloldalán vannak).

Jártam már pszichológushoz (szerinte túl stresszes voltam), akiben nem bíztam meg, ezért 3-4 alkalom után szóltam, hogy ezt inkább nem.

A harisnya jó ötlet, csak az a baj, hogy az egész karomon van.

2014. okt. 29. 08:00
 12/25 anonim ***** válasza:
De milyen problémával mész hozzá, és hol vannak a vágások? Ha lábad nézi meg és ott vannak a vágások, akkor harisnya, ha hátad, és le kell venned a felsőd, akkor sok karkötő, vagy fáslizd be, mintha meghúzódott volna.
2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Új korzettet kapok, tehát a hátamat nézi.
2014. okt. 30. 16:38
 14/25 homo ludensz ***** válasza:
Nem te vagy az egyedüli aki valamikor meggondolatlanul cselekedet. Én magam is ámulva néztem kétezer tájékán mikor bent töltöttem három hetet a klinikán, hogy ültünk a dohányzóban és jöttek lánykák s karjukon végig a kioltott cigivégek ott díszelgő nyomai. Gondolom hogy az életük hátralévő részében ők is elmennek orvoshoz és akkor mindig magyarázkodjanak? Ez életük egy szakasza volt és kész,lezárult.
2014. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Simán hülyének nézhet emiatt az orvos, ő is ember, de lehet neki is volt ilyen periódusa és csak odafigyelőbb lesz. Nem lehet tudni mit gondol az az orvos akihez majd kerülsz, mert mindenki másképp gondolkozik.


Ha normális az orvos, összerakja, hogy nehéz helyzetben vagy és akármilyen erős is vagy, ez egy nagyon nehéz állapot.

2014. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

" Ez életük egy szakasza volt és kész,lezárult." Evvel a hozzáállással az a baj, hogy nem mindenki gondolkozik így, sok orvos ha meglátja az előzményben, hogy pszichiátrián is járt már, nem veszik annyira komolyan amit mond, meg akaratlanul is éreztetik, hogy nincs vele valami rendben.


Meg kell teljesen erősödni lelkileg, hogy ne vedd fel, azt ha valaki emiatt megjegyzést tesz akár non verbálisan is, amíg ezt nem éred el, addig folyamatosan érezhetsz feszültséget emiatt és nem csak a nyomok miatt.

2014. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 homo ludensz ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet a tetoválással is hiszen ami most trendi és egyedivé tesz az 30-40 év múlva ha az ember korosabb talán már nem is hordaná magán de nyom nélkül eltávolítani(plasztikáztatni)hát elég körülményes és költséges. Nem kell ezzel többet foglalkozni mint amit értéke szerint érdemel. Amelyik lány égővörösre festeti a haját azzal másképpen foglalkozik a doki vagy bármelyik hivatal? A fenét! Majd idővel "kinövi" és hogy ki mit gondol az magánügy.
2014. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A falcolás egy betegség, tünete, ami akkor is megmarad, ha az illető meggyógyult. A mentális betegeket nagyon sok orvos lenézi, nem veszi emberszámba, simán lehet, hogy egy ilyen emberrel kerül össze. ennyi


A tetoválást, a festett hajat, általában nem szokták tünetnek venni, maximum szélsőséges esetben, más eltérésekkel együtt.


Homo ludensz, olyanokat írsz mintha nem mernél szembenézni a valóssággal, és egy elfogadhatóbb világba menekülnél, és ezt próbálnád mindenkinek elmagyarázni, megértetni.

2014. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, nem azt gondolom, hogy az a valószínűbb, hogy lekezelőbb lesz vele, nem veszi olyan komolyan az orvos, de nem teljesen kizárt, nem kell álomvilágba ringatni valakit, ha fél valamitől ami bekövetkezhet.


Nekem se tetszenek az ilyen orvosok, de léteznek, mint sok minden rossz dolog az életben.

2014. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esetben, főleg ennyi idős korban, ilyen hátbetegséggel, csak megértőbbek lesznek, ha meglátják ezeket a hegeket. Remélem ilyen dokit fogsz ki.
2014. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!