Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne, ha két szociopata...

Mi történne, ha két szociopata összejönne?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy mi van ha egy szociopata felszed egy egészséges embert, de mi van ha véletlenül egy sorstársát csípi fel? Mivel mesterien tudják megjátszani a szépet és jót, az elején nem is jönnének rá. Hogyan tudnának együtt élni párkapcsolatban és hogyan tudnák kihasználni egymást, ha mindkettő csak rideg számításból van a másikkal?
2014. nov. 4. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz mesterien kell tudni megjátszani magukat, hogy hosszútávon egy ilyen kapcsolat működhessen. Kétlem hogy létezne két olyan ember, aki évekig képes tökéletesen színészkedni, úgy, hogy ne boruljon a bili, és a végén ne nyiffantsák ki egymást... Rövidtávon szerintem működhet, de hosszútávon nem hiszem.
2014. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon az együttélés során már semmiképp nem lehet fenntartani a látszatot, kölcsönösen felismernék egymásban a hasonlóságokat, és ha vannak elég intelligensek hozzá, hamar rájönnének, mi a helyzet. Lehet, hogy úgy döntenének, nem ilyen kapcsolatra van szükségük az életük számukra legelőnyösebb alakításához, és továbblépnének. Lehet, hogy élveznék, hogy ugyanúgy működnek, hogy teljesen önmaguk tudnak lenni a másik mellett mindenféle megjátszás nélkül. Emiatt igenis kialakulhatna köztük valamiféle kötődés agyból, hazugság, hogy minden szociopata rideg számításból van együtt a párjával, még akkor is, ha a másik nem az. Igenis tudnak fontosnak tartani embereket magukon kívül, a klasszikus értelemben vett szeretet, szerelem érzése nélkül is. Törekedhetnek arra, hogy ne bántás a másikat - két szociopata esetében ez gondolom, felesleges lenne, mert szavakkal úgysem tudják bántani egymást, és nem minden szociopata agresszív fizikailag is, tehát az is hülyeség, hogy "kicsinálnák egymást". Ha szadista típus mindkettő, biztos izgalmas lenne a szexuális életük. ;) Egészen működőnek tudom elképzelni a kapcsolatot, ha magamból indulok ki. (A legnagyobb gond abból lehetne, ha az egyik fél akarná a kapcsolatot, a másik meg nem. De nem tudom pontosan elképzelni, mi történne akkor.)


Üdv, egy pszichopata.

2014. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*bántsák
2014. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titusztitusz ***** válasza:
Ha két szociopata szedné fel egymást, abbol hosszútávon SEMMI JÓ NEM SÜLNE KI...Kölcsönösen az őrületbe kergetnék egymást rövid úton...
2014. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!