Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Depresszió az jó a depresszi...

A Depresszió az jó a depresszióra?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, kioltja egymást a kettő, és virgonc leszel
2014. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, legalább annyira mint a magas vérnyomásra a kv. Hogy lehet ekkora ba.romsá.got kérdezni?? Hány éves vagy?
2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, fasza. Picit hosszadalmas, de idővel képes leszel megölni magad, és akkor már nem érzed a depressziót. Addig mondjuk borzalmas, de utána tán jobb lesz, rosszabb már nehezen...
2014. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
viccol a kérdezőnk
2014. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces!!!
2014. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy van olyan, akinek igen. Egyszer hallottam egy Depresszió számot, az egész tetszett.

De engem a F.O.System: Öngyilkos vágyak c. száma dobott fel akkoriban, amikor még sokat hallgattam :) (Teljesen komolyan. Nem kicsit növelte a hangulatomat és életkedvemet. Jó dalocska. A csapat rég feloszlott, de az utóbbi elmaradt világvégekor volt egy koncertjük, s még mindig tetszettek a dalok :))

2014. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Matter0000 - 21 éves vagyok, és még hogy marhaságot kérdezek! A Depresszió az egy együttes!
2014. nov. 5. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, ezt nem mondottad, mi is az ébredés útján vagyunk, de nem ismerünk minden ficni együttest:D
2014. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerem a bandát, de azt nem írtad bele a kérdésbe! Egyébként meg akkor is ba.romi ka.ki a kérdésed, mert ha ismered őket és hallgatod, majd akkor érzed, hogy jó vagy sem. Ennyi, lehúz, vagy sem. Lehet lepontozni! Csak mert őszinte merek lenni és szókimondó, elnézésed érzékeny lelkűség!
2014. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!