Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma volt időpontom pszichiáterh...

Ma volt időpontom pszichiáterhez de elfejetettem hogy ma kéne mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magánhoz járok és elég súlyos probléma most ez nekem. Kiment a fejemből hogy ma kellett volna mennem. Most néztem meg a lapomon h. mikor vanm időpontom és mára kellett volna mennem :///

2014. nov. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap felhívod és ezt elmondod neki.
2014. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nincs nagy kedvem menni hozzá! Elvártam volna tőle hogy ma felhív miért nem mentem vagy hogy hiányolna esetleg!!
2014. nov. 6. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj új időpontot és mondd meg neki, hogy sajnálod, elfelejtetted, nem volt szándékos,és ígéred, mégegyszer nem fordul elő.
2014. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pszcihológus dolga téged hívogatni, hogy miért nem voltál...
2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Elvártad volna tőle, hogy felhívjon, miért nem mentél hozzá? Az igen! És miért várod el tőle? Te vagy a beteg, akinek kell a segítség, ő nem fog könyörögni, hogy gyere már, hagy segítsek. Te jó Isten! Vagy ez így működik? Nem is tudtam. Oké, régen a beteg után mentek, de azok OPNI full off-on lévő betegek voltak, akik csak hétvégére kaptak úgymond kimenőt, de ma már ezt nem tehetik meg az orvosok, ezt már nem is tudom hol olvastam. Szóval azt várhatod, hogy majd rád csörög egy doki, hogy ugyan már miért nem mész el hozzá?
2014. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most akkor pszichiáter, vagy pszichológus? Mert nem mindegy. Azért remélem a díjat kifizetteti veled. Ugyanis ő ebből él...
2014. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megértem mind a két oldalt. Nekem volt olyan, hogy késtem dugó miatt, de a pszichiáterem már telefonált, hogy minden oké-e...szóval elhiszem, hogy jól esett volna, mert ennyi erővel öngyilkos is lehettél volna.

De ez tényleg nem feladata egy pszichiáternek, pszichológusnak, csak az emberségén múlik! Ilyenkor tényleg felmerül az emberben, hogy tényleg ő maga érdekli-e vagy csak a pénze...:/ Persze, ne legyenek illúzióink, 90%-ban csak a pénzed érdekli (még akkor is, ha felhív). Mondjuk szerintem is ki fogja Veled fizettetni, hiszen kiesett neki 1 óra, amikor tudott volna másvalakit fogadni, és ez érhető és jogos is mondjuk.

2014. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha kifizetteti velem akkor keresek más pszichiátert nekem sóher nem kell! A másik hogy pszichiáterhez járok és tényleg legalább azért aggódhatott volna hogy nehogy valami bajom történt esetleg és azért nem mentem el a terápiás ülésre!


Remélem hogy ezt a pszichiátert az érdekli hogy mi van velem és nem csak a pénzre megy rá. Nagyon sokat nem kér viszont én sokallom azt a 5000 forintot is amit óránként elkér beszélgetésért és gyógyszerfelírásért. TB-s orvosnál ez ingyen működik!!!

2014. nov. 10. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
A pszichiáter nem az anyukád/apukád, hogy aggódjon érted. Ha mész az időpontra mész, ha nem, akkor nem.
2014. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!