Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a férjemmel?...

Mit csináljak a férjemmel? Még csak 65 de már szenilis meg mindent összeront a wc hányinger utana kiborogatja a zsíros olajat a padlóra, erthetetlen

Figyelt kérdés
Megsértődik mindenen ha nem eszem vele akkor mikor akarja biztos eztem valahol stb amúgy nagyon szeretem
2014. nov. 8. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

"eztem " = Ez mi akart lenni?

Orvoshoz vigyed, aki ír fel neki Kavinktont. Nagymamám is ebben a korában kezdett szenilisedni. Amúgy ez demencia.

Figyelj rá, hogy szedje is be. Ha azt nem írja még fel neki az orvos, akkor recept nélkül lehet kapni a gyógyszertárban GlinkoBilobát. Azt add neki.

Esetleg kérdezd meg az orvost, lehet-e egyszerre szedni a kettőt.

2014. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Ha egészségesen megfelelt neked, akkor mos mi a gondod?

Amúgy mit szólnál ha fordítva lenne, és veled lennének a problémák?!

2014. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretem őt nem kell támadni. De nem tudom mit csinaljak már vele. Folyton nekem kell rendebehoznim a butaságait és goromba is lett orvoshoz vinni meg nem lehet mert végülis ő is nyugdíjas orvos
2014. nov. 8. 21:12
 4/13 anonim válasza:
10%
Te hány éves vagy?
2014. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem akar orvoshoz menni, akkor mondom: Recept nélküli GlinkoBiloba.

Ha ennyire makacs, nem is kell látnia. Tedd el, vagy dobd ki a dobozát a kapszulára meg mond, hogy vitamin.

2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha ő is orvos, akkor biztosan van orvos barátja vagy volt kollégája. Hívj el azok közül valakit.
2014. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos a legrosszabb beteg az orvos! Nem is fog elmenni orvoshoz hiúságból. Próbáld meg "megfenyegetni", hogy ha nem megy el orvoshoz, mivel már nem bíor ezt tovább, akkor elhagyod. Ajámld fel neki, hogy elkíséred orvoshoz. Tudom milyenek, nekem is van nagyon közeli orvos rokonom, összeférhetetlen sajnos. Ő már 83 éves, tavaly volt kórházban pár napot, pezsgőt bontottak a nővérek, orvosok, amikor hazajött. Ott is ő volt a legokosabb, mindenkinek mindent magmagyarázott, és nem felejtette el naponta 100x elmondani, hogy ő orvos, és neki ne magyarázzanak.
2014. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ettem akart lenni. Vitaminokról az a véleménye hogy az csak üzlet és a gyümölcsökkel kell bevinni. Vitatkozni nem lehet vele.nem tudom mar mi legyen. Ma awct összecseszte a sz.,.t szetkente, a kaposztat kiborogatta a padlóra az ajandekba vett diszzacskoba kaposztat mert hogy elteszi kesöbbre ezt betette az agyba papir diszzacsko lévén az egesz ágy olajban úszik az agynemü büdös durcizik mert nem akarok vacsorazni és akkor neki se kell hol voltam mit csináltam kivel ettem stb. Nos az idegtől nincs már étvágyam, 45
2014. nov. 8. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Alzheimer tünetei amit leírsz, gyógyszerrel ezen még sokat lehetne javítani és késleltetné a leépülést, valahogy meg kéne vele értetni, mondd neki, hogy intézetbe fog kerülni hamarosan, ha nem kezelteti magát.
2014. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha Alzheimeres, akkor nem tudja kezeltetni magát, mivel erre nincs gyógymód. Gingko biloba tudja enyhíteni a tüneteket, ill. késleltetni. Ha te 45 vagy, és még dolgozol, akkor nem fogod tudni ellátni, valószínűleg intézetbe kell, hogy menjen.
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!