Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erdemes pszichologushoz...

Erdemes pszichologushoz mennem? 15 l

Figyelt kérdés
Mar kiskorom ota az ongyilkossagon jar a fejem es mar bepanikoltam valami miatt is es sokszor es mar nagyon kesz vagyok mert rengeteg Dolog zortent meg velem de nem nagyon szerrtek irni. A tobbit privatba

2014. nov. 9. 20:57
 1/2 anonim válasza:

Önbecsülésemmel voltak problémák.Önpusztító voltam.Sokáig nem tudták itthon.Csak hébe-hóba a barátok próbáltak rendbe szedni meg ilyenek.. bár én kételkedtem bennük. De most így visszanézve már látom, hogy ott voltak mellettem. Jobban akartam lenni és azért lettem jobban. Nem tudtam, hogy lehet másként is élni és nem csak önpusztítóan. Beszéltem itthon, nehéz volt. Voltam pszichológusnál.Korábban már beszélgettem emberekkel arról, hogy jó-e nem jó-e, mit tapasztaltak, akik voltak. Én negatív dolgokat kaptam, negatív tapasztalatokat. Arra gondoltam, hogy biztos nekik nem vált be. Végül én is eljutottam a sajátomhoz. Én már az úgymond 'végső frázisban' voltam mert első beszélgetésünk alkalmával a látogatás végén azt mondta, hogy ő úgy látja, hogy rengeteg dolgot tettem már annak érdekében, hogy jobban legyek és akkor szintén nem esett még le, hogy tényleg (csak ez is később). Nem sokszor voltam nála, de én csalódtam benne és akkor döntöttem úgy, hogy én többet nem megyek hozzá. Meg megértettem, hogy igaza volt és sok mindent tettem korábban annak érdekében, hogy jobban legyek, hogy előrébb legyek. Szóval azt hiszem ez egy ilyen dolog lehet, a pszichológus, hogy nem mindenkinek válik be, de ez nem azt jelenti, hogy nem segít ha elmész, ha jársz hozzá. Kívánom neked a legjobbakat! Szerintem ha gondolod és mersz is beszélni róla egy orvosnak, akkor bátran vállald be a pszichológust. Az első lépés, hogy beismered baj van és segítséget kérsz.


Ha szeretnél beszélgetni itt vagyok.

2014. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt kezet emelnél magadra, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Vasárnap kivételével eléred 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, ha nincs otthon, akkor utcai fülkéből. Hosszútávon valószínűleg személyes segítséget kell kérned, egy pszichológushoz fordulnod, de ha úgy érzed, épp akkor egy beszélgetés sokat segítene, telefonálj. Itt segítséget kapsz ahhoz is, hova érdemes fordulnod.
2014. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!