Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » érdemes lenne pszichológushoz...

érdemes lenne pszichológushoz fordulnom?

Figyelt kérdés

20/L vagyok, és nagyon félek hogy idegileg kicsinálom saját magam. ennek talán az lehet az oka, hogy saját lábra szeretnék állni, próbálkozok, kevés sikerrel. sok kudarc ér, rengeteg mindent kell megtapasztalnom, nehezen viselem hogy mindenki basáskodni akar felettem, mert csak kezdő vagyok.

mostanában kezdek ráébredni arra hogy hogy működik a világ, mi miért történik, és sajnos ráébredtem hogy nekem is megvannak a határaim, amiket nem fogok tudni átlépni, bármennyire is szeretnék. vagy épp átléphetném csak nem tudok rájönni hogyan.


mindent azonnal akarok, ahogy felnőni is, és szívesen kihagynám az idegölő dolgokat, amik ezzel járnak.


most csak gyorsan pontokba szedtem, de valójában nagyon összetett, sokrétű problémám van. ezért gondolom hogy egy hozzáértő személy szükséges. ha nagyon konkrétan akarnék fogalmazni, lelki szemetest keresek.


2014. júl. 18. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az élet része, de ettől függetlenül egy pszichológus sokat segíthet az ilyen nehezebb életszakaszokon átlendülni. Ha úgy érzed megengedheted anyagilag, akkor én javaslom, hogy keress fel egy szakembert :) Kitartás! :)
2014. júl. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy ezen át kell esni, de elviselhetetlennek tűnik. aztán meg anyagilag sem állok jól, nem tudok megengedni egy pszichológust. de nem baj, rajtam nem fognak meggazdagodni :DD a naplóírás-naplóvezetés segít?
2014. júl. 18. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet a napló írás is. Családoddal nem beszélgetsz? Nekem ebben az időszakban sokat segîtettek. :)
2015. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!