Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit a Nyírőben kezetek, hogy...

Akit a Nyírőben kezetek, hogy segítettek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek a Nyírő Gyula Kórházba kényszerbetegség miatt, de jelenleg most nagyon depressziós vagyok, akut stressz-zavart, és szorongást is megállapítottak nálam. Hogyan fognak kezelni? Mindennap sírok, semminek sem örülök, és forog körülöttem a világ... Teljesen össze vagyok zavarodva, folyton úgy érzem, mintha a múltban élnék. Fel fognak írni gyógyszert? Mert én anélkül szerintem már semmire nem vagyok képes, mindent elfelejtettem. Még nem szedtem soha antidepresszánst...

2014. nov. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, a Nyírő pszichiátriája nem rossz hely.

Bár én kb. 10 évvel ezelőtt voltam benn egy hónapig, de maga az osztály meghaladta a várakozásaimat.

Három ágyas, zuhanyzós, wc-s szobában voltam, az épület modern, kultúrált. A gyógyszereket beállították, voltak csoportterápiák és egyéni beszélgetések, tv a folyosón, az udvaron lehetett sétálni szinte bármikor.

Ha esetleg azóta rosszabb a helyzet (az OPNI bezárása miatt ez lehetséges), akkor bocs a rossz infókért.

2014. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vizsgálatra megyek oda, de köszi. Vagy mitől függ, hogy benntartanak?
2014. nov. 13. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy barátom ott van jelenleg (benn fekszik), és semmilyen terápiája nincs, csak gyógyszerezik őket. :o Nekem ez nagyon fura volt, mikor mesélte.
2014. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allami elletasban sajnos csak leszedàlnak. Semmi terapia. Csak maganba van eselyed
2023. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!