Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legyőzhető végleg a pánikbeteg...

Legyőzhető végleg a pánikbetegség+depresszió?

Figyelt kérdés
Ha nem akarok gyógyszereket szedni, és orvosokkal kínlódni ilyen esetben legyőzhetőek ezek a betegségek önerőből? Vki legyőzte már így és végleg? Olyanok válaszait várnám, akik betegként élték át ezeket. Esetleg megosztanátok velem, hogyha sikerült így tenni miket tettetek meg? Előre is köszönöm.

2014. nov. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen le.Én legyőztem. Majd akad az életedbe valami nagyon szar dolog amire nagyon ráfogsz pánikolni és ha azt legyőzted utána már az ilyen kis dolog nem fognak ártani.
2014. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: az én életemben kb. 90%-ban csak nagyon szar dolgok történtek. Ezeknél a szarok mellett még nagyobb szar dolgok már max. csak az lehet, ha temetőben kötnék ki. De persze értem, amit mondasz ettől függetlenül, én mindig hálát adok Istennek, mert tudom, hogy lehetne még rosszabb.
2014. nov. 13. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég komoly műtétem volt, élet-halál kérdés. Ha érted milyen szar dologra gondolok. :)
2014. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyesmiken is - én is - túl vagyok már. :( De ezen a hülye pánikbetegségen, amihez mindig társul nálam depresszió is ezen még mindig nem tudtam túl jutni.
2014. nov. 13. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz. Én is szívtam vele.Mikor suliba kellet menni.. olyan kibírhatatlan volt, izzadtam, hányingerem volt, hánytam is nagyon sokszor, egyszerűen az egész közérzetem szar volt. Vizsgázni is képtelen voltam elmenni emiatt buktam is féléveket.. Még egy moziba sem tudtam beülni nem hogy ismerkedni ellentétes nemmel. Átérzem a helyzetedet, ha nem is hasonlóak. Próbálj meg életviteleden javítani, például fuss reggelente reggel zuhanyozz, egyél sok gyümölcsöt. Ezt nehéz leküzdeni csak enyhíteni lehet a gyógyszerekkel, de az nem megoldás. Ez mind fejben dől el. A legjobb eljárni orvoshoz és beszélgetni. Valamitől kialakult ez. Család például. Legtöbbször a család okozza ezt. Például túlságosan meg kell felelni stb.
2014. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Ennél a nyavalyánál egy biztos mikor kialakítasz nagy keservesen egy viszony stabil járható utat amelyen úgy véled valahogyan megéled a mindennapokat,egy beszólás vagy egy nemvárt esemény azt szétforgácsolja. Nagy kérdés hogy meddig győzöd energiával újra és újra építeni. Évek óta igyekszem kikecmeregni a többsávos útra csak már lassan azt is elfelejtem hogy mi célból.
2014. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichés betegségeknek a pszichoterapeuta a kompetens kezelője, akitől a gyógyulás várható. Orvosi módszerektől jó esetben a tünetek enyhülése fordul elő.
2014. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: direkt írtam, hogy orvosi, és gyógyszeres segítség nélkül. Hihetetlen!
2014. nov. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!