Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoldás az öngyilkosság?...

Megoldás az öngyilkosság? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagy, és lány. Sok a gimánziumi tanulás az edzések, és emellett hogy MEG KELL FELELNEM A SZÜLEIMNEK. Állandóan csak piszkálnak és vernek. Pedig nem vagyok rossz tanuló. De ha rossz jegyet kapok akkor egyből az az első hogy elveszik a telefonomat, nem mehetek sehova, és még edzésre sem. Pedig ezek azok a dolgok amiket igazán szeretek. És megakarnak vonni tőlük. Emellett tegnap megvertek, tegnap csak apám, de van hogy anyám is..és ezert megvágtam magam. Látták a vért meg a kezemet, Ezért beszelni akarnak az osztályfőnökömmel, és átakarnak tetetni másik iskolába, meg pszichológushoz akarnak küldeni. Szerintetek most ŐSZINTÉN velem van a baj? Melyik normális szülő veri a gyerekét? Csakis az öngyilkosságot látom a legjobb megoldásnak. Hogy a túlvilágon majd jobb lesz nekem..

2014. nov. 15. 12:55
 1/4 anonim válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás a pszichológus igen, de nem csak neked hanem a szüleidnek is. Ha jó a viszonyod az ofővel előzd be a szüleid, vagy kérj segítséget egy olyan felnőttől aki tudna beszélni a szüleiddel és jobb belátásra bírni őket. Amúgy szerintrm egy két pofon sok családnál becsusszan, de én is tudom h nagyon rossz érzés ha látod az osztálytársaidon h ők nem azt kapják amit te.


Ha gondolod írj privit...

2014. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy így érzel. Hidd el az nem baj ha pszichológushoz visznek, mert ő úgy is észre fogja venni, hogy nem nálad vannak a gondok, hanem a szüleidnél és valószínűleg rá fogja vezetni őket, hogy ők változtassanak és akkor talán normálisak is lesznek veled és jobb lesz a kapcsolatotok. Szerintem túlzás amit csinálnak, amiket leírtál, az nem vezet sehová. Arról nem is beszélte, hogy nem egy 3 éves kisgyerek vagy, aki még a szavakból nem ért, hanem tini és értelmes, intelligens lehetsz, ha jól is tanúlsz. Sajnálom, hogy ilyen aberált szüleid vannak, kamasz korban jó nagy bar.omság gyereket verni. Nem vagyok szakember ez csak a saját véleményem. Legyenek következetes, de ne fa.szságokat csináljanak. Kitartás!
2014. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról. Részletek: www.pecs.gyitosz.hu
2014. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szüleid idióták!

Amit leírtál az kimeríti a családon belüli erőszak fogalmát.

Nem tanácsolom, hogy rendőrt hívj -bár egy ideális világban azt kéne- , mert csak pokollá teszik az életed.

Inkább azt javasolom, ha van olyan rokonod, akit szeretsz, nagyszülők, keresztszülők, stb. akkor menj hozzájuk, és hagyd ott azokat, akik bántanak. Semmiféleképp se legyél öngyilkos!!!

2014. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!