Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosi segítcséget szeretnék...

Orvosi segítcséget szeretnék kérni drog problémám miatt viszont nemtom h műxik ez az egész (? )

Figyelt kérdés

16 évesen bemehetek a pszihiátriára evvel? Ha bevallom nem fognak börtönbe vagy javítóba vinni? :S:S (Mert h illegális). Meg lehet oldani ezt az egészet úgy h a szüleim ne tudjanak róla? Mert akk nekem végem. Elmondják nekik sztetek?

Egyedül nem birom abbahagyni :( Sztetek kihez fordulhatok evvel?

16/F



2014. nov. 16. 21:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező nem kritikát kért, hanem segítséget.

Ez Magyarország! Rúgjatok bele mindenkibe! Gratulálok.

2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sehova nem fognak el engedni ha meg tugyják :( Meg h a suliban is gáz van :S
2014. nov. 16. 21:49
 13/26 A kérdező kommentje:
meg balhé lesz
2014. nov. 16. 21:49
 14/26 anonim ***** válasza:
17%

11:

A kommented felesleges volt, ezért törölve is lesz. A válaszadási szabályzatot több ponton is megszegted.


Kérdező:

Látom, hogy gondok lehetnek a suliban is. Ha olyan "nagylegény" vagy, hogy drogozol, akkor ahhoz is legyél nagylegény, hogy felvállald a szüleid előtt. Vagy előttük annyira már nem menő?


De képzelem milyen szülő lehet az ilyen......

2014. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen, balhé lesz. De nélkülük ezt NEM TUDOD megoldani. Szükséged lesz a segítségükre és a támogatásukra. A balhé egy-két nap alatt elcsitul, de drogról lejönni hónapok kemény munkája lesz! Szólj nekik még ma!
2014. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ma tuti nem szolok nekik majd jövő héten meg lehet csak fateromnak mondom ő kevésbé balhézna
2014. nov. 16. 22:11
 17/26 A kérdező kommentje:
79% lehet h én drogos vok de én le tom tenni te viszont azután is pö cs maradsz!!!
2014. nov. 16. 22:20
 18/26 anonim ***** válasza:
30%

Le tudod tenni? Azt te meg honnan tudod? Azért kell orvosi"segítcség"?

Tedd meg azt a szívességet, hogy magánorvoshoz mész magánklinikára, hogy ne az OEP pénzét pazaroljad el.

2014. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A 81%-os mellészóló írkálhat még ide trágárságokat és rámruházhatja a családtagjai foglalkozását, de ennek nincs sok értelme és csak saját intelligenciájának a hiányáról ad tanúbizonyságot. Kár, hogy nem sokáig lehet már megmosolyogni ezt a kisgyereket, mert pár ilyen még és kitiltják.
2014. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
örülj h nem élőben mondasz nekem ieneket...
2014. nov. 16. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!