Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok? Megőrültem? SOS!

Hallucinálok? Megőrültem? SOS!

Figyelt kérdés
Youtube-t próbáltam beállítani a telefonomon, hogy a kisfiamnak zenét keressek , közben mintha egy lefagyott üzenet lenne, pont mikor a hálózatot kereste a telefon, üzenethangot hallottam, és láttam mintha üzenet érkezett volna. Az üzenet sehol sincs, és a formátumot is másként láttam mint a normál SMS. A gyerekeim nem hallották az üzenetet. Kétségbe vagyok esve! Skizofrén lettem, vagy az voltam és kijött?
2014. nov. 21. 21:16
 1/4 A kérdező kommentje:
rettegek attól, hogy megőrülök. Igazából a kontrollvesztéstől. Úgy képzelem, hogy egyszercsak aki megőrül, észre sem veszi, hogy megőrült.
2014. nov. 21. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Igyál egy hársfateát vagy egy deci bort. Simán lehetett rendszerüzenet vagy bármi. Nem vagy őrült.
2014. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De attól felek hogy valóságnak tűnt vizuálisan és hallottam! De tök ismeretlen formátum. És megijeszt hogy csak én hallottam :((( iszom citromfű teát. Miert vagy benne biztos hogy nem vagyok? :'(
2014. nov. 21. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyesmi a telefonommal. mondjuk azt nem tudom, mit értesz más formátum alatt, de ettől eltekintve volt ilyen.
2014. nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!