Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Memória romlás? Aggódjak? 15/L

Memória romlás? Aggódjak? 15/L

Figyelt kérdés
Kicsit szar a memóriám mióta új sulit kezdtem. Régen sok negatív dolog történt velem azokra emlékszem, de mostanában meg sok jó. Az órai anyagra emlékszem, de ha a tanár valami nem oda illőt mond, azt 3 óra múlva már tuti elfelejtem. Meg van pár dolog, amik számomra nem annyira jelentősek, de zavar hogy felejtek. De nem keverek össze semmit, azért nem annyira durva. De ez romlásnak számít? Ma is társasoztunk, de a társas nevét is elfelejtettem, meg azt is hogy mi volt két napja az ebéd mondjuk.
2014. nov. 22. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jegyzetelj. Legyen egy kis üres füzet, amibe mindent, ami nem jó, ha esetleg elfelejted, beírsz, röviden 1-2 szóval ez a firkafüzet. Nekem mindig volt, nagyon hasznos. (és sokat rajzolgattam,firkáltam bele, ettől ezek jók voltak:) Ha leírod, 1-2 szóval, már visszajön az egész, ha elolvasod de sokszor már az is elég, hogy leírod,nem is kell visszaolvasni.
2014. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:))
2014. nov. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!