Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki mániákusan dühös, depresszió nélkül?

Figyelt kérdés
Melyik pszichiátriai betegségre jellemző a folyamatos harag és düh?

2014. nov. 24. 22:45
 1/8 anonim válasza:
azt hiszem a nárcisztikus düh lehet egy válasz.
2014. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is....
2014. nov. 24. 23:43
 3/8 anonim válasza:

en most vagyok tul egy egyéves kapcsin, ahol a szörnyű jellembeli hibák mellett mindig jött egy hangzatos szeretlek, de bármikor h gond volt ő hibáztatott másokat, dühös lett, durván kijátszott engem.


és felismerem azt aki úgy dühös, hogy sosem magára, sosem néz magába, egyszerűen a depressziónak a fő jellemzője nincs ott.

2014. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3-as=1-es.


A legrosszabb, hogy ha ilyen emberrel vagy, észre sem veszed, ahogy leamortizál Téged, míg próbálod nyugtatni és bíztatni.

A méreg egyszerűen beléd megy, és Te nem dühös leszel, ... hanem talán pont depressziós.

2014. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szernitem ez a link segÍthet

[link]

2014. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2014. nov. 28. 18:57
 7/8 anonim válasza:

Sztem a kedves kérdezőnek nem általános prédikációra an szüksége. Persze, hogy emberi "érzelem".


Ki mondta, hogy nem az?


Mindennek van oka. Csak vannak akik össze-vissza vetítgetik a haragjukat, a dühöt... pont azokra, akiknek semmi közük nincs annak az okához.


Másik spirituális szöveg, h ilyenkor a dühöngő visszatükröz. Ugyan már. Logikailag lehetetlen, hogy mindig azt tükrözzük vissza, és pont annak, amit és akitől kapunk. Akkor nem történne semmi. Akkor nem lenne se konfliktus az életben, se öröm.


El kell fogadni, hogy vannak ilyen és olyan emberek, és akkor legyél mellette csak, ha neked nem teher az amit művel. Mert megváltozni nem fog senki sem, plána a Te kedvedért. Annyiban jogos a kölcsönösség és a tükrözés felvetése, hogy amennyiben mellette maradsz,....megérdemled, hogy így bánjon veled. Ahogy. Csak.

2014. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember!!!! :D
2014. dec. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!