Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tapasztalt már antidepr...

Valaki tapasztalt már antidepresszánstól ilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés

másfél hónapja szedek sertralint, elkezdtem csökkenteni az adagot, 1 hétig nem is volt probléma, de elkezdtem "tikkelni" (önkéntelen arc, fej rángás)

tapasztalt már valaki ilyen mellékhatást? el fog múlni?


2014. nov. 26. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Én félére csökkentetem antidepresszánst 2 hónap alatt, nagyon nagyon lassan kell csinálni. Ilyet nem tapasztaltam de fejfájást igen. De ha szépen lassan csinálod akkor le kéne tudod róla szokni, de csak akkor ha a szerotonin termelésed normális.
2014. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor itt lehet a baj, 2 hét alatt csökkentettem a felére 25mg-ként.... (napi 2x1ről)
2014. nov. 26. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Az brutál sebesség. Ha tutira akarsz menni 2 hetente csökkented talán ha hetente az is jó lehet. De úgy értsd a csökkenést hogy 1 mm levágsz a gyógyszerböl vagy 2mm ert. Nekem is azt mondta az orvos felezze meg nyugodtan, padlót is fogtam egyből. Ne siess vele, ráérsz.
2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Jah és még annyi 2 hét mire egyáltalán érzed a gyógyszer hatását a leszokásnál is ezt érdemes figyelembe vennie, a szerotonin lassan bomlik.
2014. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen mellékhatása, de kb 1,5 2 hét alatt elmúlik.

Én rexetinnél tapasztaltam hasonló dolgokat. Áramütésszerű impulzusok fejtől lábujjig és társai. De szépen lassan elmúlik :)

Kitartás! ;)

2014. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2014. nov. 27. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most tapasztalom ugyanis most kezdtem el szedni és nagyon ráng a kezem meg lábam, az áramütésre hasonló valami akkor a legrosszabb amikor aludni próbálok. Borzasztó:(
2014. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!