Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is ilyen a depresszió?...

Másnak is ilyen a depresszió? Olyan mintha nem lennék önmagam sokszor mintha nem lennék tudatosan a pillanatba, nem tudom úgy megélni mint azelőtt, tompa az agyam, nehezen koncentrálok.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ez az érzés, gondolom várható javulás,szedek 3 hete antidepresszánst, szedés előtt kezdődött ez körülbelül 1 hónappal alvászavarral együtt.

2014. okt. 20. 18:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg ugye az összes többi dolog is megvan reményvesztettség és minden más is
2014. okt. 20. 18:43
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is van igen hasonló tünetem.

Mit szedsz és hány éves vagy, ha kérdezhetem?

2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
27 vagyok, trittico nevűt szedek, nagyon utálom már ezt az érzést, elfog múlni?
2014. okt. 21. 07:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Amíg ez van úgy érzem nem tudok ismerkedni emberekkel, ki se bírok mozdulni a házból minden olyan fura, szürke, azt emberek is idegesítenek olyan érzés mintha mindenki engem nézne és tudnák hogy idióta vagyok. Azelőtt még nem éltem meg ilyet, nem okozott gondot kimozdulni itthonról. Valószínű hogy inkább jelenleg a múltban és a jövőben élek, vagyis az miatt szorongó.
2014. okt. 21. 07:50
 5/16 A kérdező kommentje:
És te szedsz valamit rá?
2014. okt. 21. 07:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam kb. 10 éve tart, igaz, hol erősebb, hol enyhébb.

Nem szedek semmit, 2006-ban elmentem vele orvoshoz, szinte meg sem hallgatott, felírt 4 gyógyszert, köztük a Tegretolt, vagy mit (a többire nem emléxem).

Egy magán pszihológussal fel kellene göngyölíteni sztem az egészet, csak pénzem nincs rá, de csak gyógyszer, az sztem nem ok.

2014. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom te hogy bírom én nem tudom elviselni ezt az állapotot
2014. okt. 23. 12:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy bírod
2014. okt. 23. 12:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Xarul.

Korábban én voltam a társaságom középpontja, nyomtam a jó szövegeket, mára alig maradt társaságom, nem tudok alkalmazkodni, gyakran türelmetlen vagyok, önérzetes, de nem öntudatos, mindig mást akarok (amolyan körbe-körbe dolog ez..), szóval nem ok.

De azt sem akarom, h tele bogyókkal vmi zombi legyek, akkor inkább ez.

Észrevettem, ha pozitív dolgok érnek, sokkal jobban vagyok, elkezd pörögni az agyam megint, jönnek a jó poénok, de ha xar dolgok vannak éppen körülöttem, akkor nagyon magam alá szállok.

2014. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát te tudod én gyógyszer előtt nagyobb zombi voltam mint most, nagyon megviselt hetekig nem aludtam és nagyon mélyen depresszióba estem szal annál már csak jobb lehet
2014. okt. 23. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!