Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyogynovenyes antidepresszans...

Gyogynovenyes antidepresszans hatassal lehet ha vizsga elott beveszek egyet, elamositana nagyon vagy lelasulnak tole?

Figyelt kérdés

Multkori teszten annyira ideges voltam hogy nem tudtam gondolkozni es lefagytam... Tudtam volna mit kell csinalni,de annyira stresszeltem hogy elrontottam mindent.

A kov. vizsgara szerintetek ha vennek ilyen bio anti sress tablettat nem almosodnak el tole?


Amugy rendszeres kave fogyaszto vagyok. Szoval muszaj lenne vizsga elott egy fel oraval innom egy kavet ... Majd ezt a tablettat ha megvasarolom akkor bevennem hozza.


[link] A dobozon lathato nehany osszetevoje


2014. nov. 28. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a növényes cuccok... hát, nem érnek semmit szinte, és ha előtte fél órával kávézol, akkor aztán extra biztos lehetsz benne, hogy semmit, ugyanis épp két olyan dolgot veszel magadhoz, aminek ellentétes a hatása (a kávé pörget és élénkít, a gyógynövényes cucc nyugtat). Még a rendes, receptre kapható nyugtatók se hatnak úgy, ha kávézol mellé, ezek a recept nélküli cuccok meg... tényleg lófing kategória.
2014. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A doboz tartalma macskagyökér kivonat, enyhe nyugtató, de nem antidepresszáns, vizsgával kapcsolatban keveset ér.

Az autogén tréning alap (stressz ellenes) gyakorlatai 1 óra alatt elsajátíthatók, és egy életre hatásosak. Inkább ez utóbbit sajátítsd el.

Ha érdekel, írjál privátot.

2014. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle és lehet tényleg hatni fog.
2014. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!