Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire függ a vérnyomástól,...

Ennyire függ a vérnyomástól, pulzustól az ember személyisége?

Figyelt kérdés

Magamon vettem észre, hogy most, hogy szedek vérnyomáscsökkentőt, mert muszáj, ami a pulzusra is hat, teljesen másfajta gondolataim vannak.

Egyszerűen nem tud felidegesíteni semmi, egész másképp állok az emberekhez, mint eddig.

Nem kapom fel a vizet, ha beszól valaki, próbálom megbeszélni vele, és nincs semmi sértődés.

Az jutott eszembe, mennyi olyan ember lehet közöttünk, aki nem foglalkozik a vérnyomásával?

És mennyi ember issza meg a levét, hogy egy idegbeteg állat van a környezetében?



2014. nov. 29. 06:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem magamon.:D Bár nekem azt mondták hogy semmi köze nincs ehhez de én tényleg nyugodtabb vagyok. Mert ha az egekbe szökik a pulzusom akkor minden idegesít az is ha a közelembe nevetnek meg ilyenek, ha beveszem akkor tök nyugi van.
2014. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!