Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Győrben van ingyenes pszichote...

Győrben van ingyenes pszichoterápia?

Figyelt kérdés

Pszichológusom ezt a megoldást javasolta, de sajnos nem tudok semmit az ezzel kapcsolatos lehetőségeimről. Aki tudja, legyen szíves, írja meg a választ!


Köszönöm



2014. nov. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A kórházakban valószínűleg vannak TB alapon dolgozó pszichológusok, esetleg ha hozzájuk be tudsz jutni... De sokszor hallom hogy nagy a várólista illetve nem tudom a hogy pszichiáterek megkerülése lehetséges-e, mert alapvetően ők szoktak terápiára küldeni tudtommal.
2014. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pszichológusod, aki szakember ugye, nem ismer ilyen helyet? Nagyon csodálkoznék rajta. De ha elmész az ingyenes, TB-s pszichiátriára, és ott az orvos azt állapítja meg, hogy neked ilyenre van szükséged, bizonyára megadja a módját is, hogy odakerüljél.
2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A pszichológusom nem idevalósi. Viszont a terápiát csak körzetben lehet ingyenesen. Az érdekelt, hogy van-e erre mód.


Első válaszoló: Azt nem tudod véletlenül hogyan működik a bekerülés? Kit kereshetek ezügyben?


Köszi a válaszokat.

2014. nov. 29. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem a saját tapasztalatom, hogy ha a pszichiátriai gondozóba elmész, vagy a pszichiátriára (különbség hogy az előbbi csinálja az ambuláns rendelést alapvetően) akkor az ottani orvos mondhatja hogy neked terápia kell és találkozz a pszichológusukkal.

Emellett viszont már rengeteg hasonló kérdés volt itt az oldalon és némelyik válaszban azt írták, hogy megkeresheted személyesen a kórházban dolgozó pszichológusokat is. Ez nem tudom, hogy beválik és tényleg így van-e, mert sem én sem ismerősöm nem csinált ilyet még. De valószínűleg nagyon függ attól is, hogy az ottani pszichológusok mennyire elfoglaltak, ami pedig ugye azért változó tényező.

2014. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!