Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Barátaim szerint...

Mi van velem? Barátaim szerint depressziós vagyk. Igazuk lehet?

Figyelt kérdés
Nem igazán mozdulok ki hazúról. Ha elmegyek pl kávèzóba barátnőmmel akkor is csak a falat nézem. Nem igazán tud èrdekelni, hogy mi zajlik körülöttem. Nem beszèlek senkivel. Álltalában még a tanárokkal sem. Nem megyek ki felelni, akkor sem ha tökéletesen tudom az anyagot. Zavar ha néznek. Nem vagyok képes köszönni. Elmegy melettem egy ember és nemudok neki köszönni, nem jön ki a hang. Tudom, hogy bunkosag de nem vagyok rà képes, és ezt senki nem érti meg. Ha pl kàvezoban odajön egy ember a baràtnőm végett, leülnek, kérdezgetnek, hogy kivagyok mivagyok micsinalok stb...akkor sem tudok vàlaszolni,ugyanaz a helyzet mint a köszönèsnél. Kedvenc időtöltésem az alvàs. Ha valaki a csalàdbòl ràm szòl, hogy ne aludjak annyit, rögtön sírni kezdek. Suliban is gyakran ràmjön a sìràs a semmiből. Van, hogy màr ugy kelek fel, hogy sírok. Anyàm szerint teljesen antiszoc vagyok... 19/L
2014. nov. 30. 22:09
 1/4 anonim válasza:
Mit gondolsz, miért lettél ilyen? Milyen hatások értek, amik ilyenné tettek? Ok nélkül nem válik egy ember ilyenné. Szerintem.
2014. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már többen megkérdezték tőlem, de nem tudok rà vàlaszt adni..Igaz, hogy nem volt olyan felhőtlen gyerekkorom pl. apàm iszik és mindíg is ivott, folyamatos veszekedések otthon apàm végett, de ezek màs csalàdvan is vannak és mégsem vàlnak ilyenné a gyerekek.
2014. nov. 30. 22:20
 3/4 anonim válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy az nem normális, hogy apád alkoholista, ugyanis az enyém is az volt, és csak akkor lettem kicsit jobban, amikor el tudtam költözni otthonról, tehát úgy gondolom, hogy ez igenis számít. Nyilván ott van az is, hogy ki mennyire érzékeny, de érzékenységtől függetlenül sem valami felemelő érzés egy alkoholista mellett felnőni.


Nem érzed úgy, hogy ha nem élnél ott, akkor jobban éreznéd magad? Mert ha igen, akkor meg is van a válasz, hogy mit kell tenni.

2014. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem veszem észre, hogy mi zajlik a szüleim között mostanàban. Olyan mindha külön laknék tőlük. Teljesen külön bejàratom van, csak össze vannak építve a hàzak. Csak anyu jön át hozzám néha, és akkor tudom meg, hogy apàm mit követett el megin.
2014. nov. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!